پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اضافه شدن خودکار کلمه " مطالب" در صفحات لینک داده شده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و خسته نباشید
من یک فلش آماده کردم و یکی از اینها را به یکی از صفحات ایجاد شده ام لینک کردم که با لینک به این صفحه، در تیتر صفحه ام کلمه "مطالب" اضافه میشه.در فوتر هم دو تا لینک قرار داده بودم و به صفحات مربوطه ارجاع داده بودم که دقیقا با همین مشکل مواجه شدم نمیدونم چطوری باید این کلمه را حذف کنم تا نیاد لطفا راهنمایی بفرمایید
لینک نمونه :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر
این عنوان مطلبی هست که ایجاد کردید یعنی شما نمیخواهید عنوان مطالب نمایش داده شود ؟
با سلام و خسته نباشید
این کلمه، عنوان مطلب نیست و من عنوان را نخواستم نمایش بدهد و تنظیماتش رو هم انجام دادم.کلمه مطالب خودش به صورت خودکار ایجاد شده و فقط چون لینک به این مطلب دادم این کلمه ظاهر شده است همچنین در صورتیکه در فوتر هم یک لینک مثلا contact us ایجاد کنم و به مطلب مربوطه لینک بدهم باز هم این کلمه در بالای مطلبم نمایش داده میشود نمیدونم چرا
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکرRose
فردا برای من دسترسی ها رو در صورت تمایل بفرستید تا تست کنم.
من در سورس نگاه کردم این کلمه داخل تگ هیدر عنوان بود (h2) ! البته دقیق یادم نیست.
لینک مرجع