پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: میخوام یه وب سایت فقط واسه گالری تصاویر ایجاد کنم.از چی استفاده کنم بهتره؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام.
میخوام یه وب سایت فقط واسه گالری تصاویر ایجاد کنم.از چی استفاده کنم بهتره؟
بهترین کامپوننت چیه تو این زمینه؟
از جوملا استفاده کنم یا ورد پرس یا یه اسکریپت اماده؟!
[align=right] سلام بهتره از جوملا استفاده كنيد مخصوصا قالبهاي جديدي كه
Themeforest

طراحي كرده است .كه مخصوص
profilito
است
من هم قبول دارم حرف دوستمان را !
از قالب های شرکت Themeforest استفاده کنید
چرا بايد از جوملا استفاده كني ؟‌ درسته كه جوملا سيستم مديريت محتواي خيلي خوبيه ولي اگر براي يه كار خاص ميخاي خب چرا دنبال يه چيز حرفه اي نري ؟ شما كه ميخوايد فقط براي گالري استفاده كنيد خب از اسكريپتهاي گالري استفاده كنيد . براي بروز رساني هم مجبور نيستي هم جوملاتون رو بروز كنيد هم قالب و كامپوننت و غيره ، فقط همون اسكريپت ...

اين لينك رو ببينيد : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنماییت جناب پور دریایی.لینکی که گذاشتید خرابه.
به نظر بهترین اسکریپت گالری تصاویر کدومه؟میخوام محل هایی هم واسه تبلیغات داشته باشه
درودبرشما
لینک مشکلی نداره دوست عزیز
دقیقا نمیدونم ولی کوپرماین رو دیدم خیلی استفاده داره ، فکر میکنم یکی دوتا از همینها فارسی سازی شده هم گیر بیاد
من قبلا یک افزونه برای ایجاد سایت آپلودسنتر تصاویر معرفی کرده ام که حتی لینک هم برای نمایش در وب سایت های دیگر تولید میکند.اسمش رو یادم رفته ولی در انجمن موجود هست.
شما میتوانید از جوملا استفاده کنید و بین چند افزونه ایجاد گالری تصاویر یکی رو انتخاب کنید و یا همانطور که آقای پوردریایی گفتند از اسکریپت اختصاصی اینکار استفاده کنید.
اگر بتونید با یک طراح مشورت کنید و ظاهر سایت رو براتون ویرایش و طبق دلخواه در بیاره از هرکدوم که فکر کردید مناسب تره میتونید استفاده کنید

افزونه های گالری تصاویر جوملا را در لینک زیر میتونید ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برخی اسکریپت های گالری تصاویر هم میتونید در لینک زیر ببینید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع