پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مهاجرت از جوملا به اسکریپت جامعه مجازی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید من یه سوالی داشتم که در هر انجمن جوملایی مطرح میکردم نمیتونستن جواب بدن یا اینکه اصلا جواب نمیدادن میخوام شانسم رو اینجا هم امتحان کنم
من یه سایت دارم با جومسوشیال حالا میخوام تبدیل کنمش به اسکریپت جامعه مجازی، و میخوام اطلاعات، پست ها، عکسها، فعالایت ها، آواتارها و تمامی رویدادهای کاربران هم از جومسوشیال به اسکریپت انتقال پیدا کنه
این کار شدنیه؟
کسی هست که در ازای گرفتن مبلغی اینکار رو انجام بده؟
خب دوست عزیز ساختار دیتابیس و طریقه ثبت اینها در سیستم های مختلف متفاوت هست!

شما باید بصورت دستی این کار رو انجام بدید!

تصاویرتون هم در دیتابیس نیست و باید پوشه تصاویرتون رو منتقل بفرمایید

یا علی
همونطور كه آقاي حمزه زاده گفتند همه اين موارد با هم تفاوت دارند .

شما اين دوتا راه رو داريد

1 - به يكي از اعضاي همين انجمن كه تو اين كار وارد هستند بسپاريد براتون انجام بدند .
2 - از وبسايتي كه قراره نرم افزارشون رو استفاده كنيد بخوايد اين تبديل رو انجام بده .
شما باید با شرکتهای سازنده تماس بگیرید
بنده هم با صحبت جناب پوردریایی موافقم
-----
درضمن از عنوان مناسب برای نام تاپیک استفاده کنید
(۲۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۲۵ عصر)mitrama نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با عرض سلام و خسته نباشید من یه سوالی داشتم که در هر انجمن جوملایی مطرح میکردم نمیتونستن جواب بدن یا اینکه اصلا جواب نمیدادن میخوام شانسم رو اینجا هم امتحان کنم
من یه سایت دارم با جومسوشیال حالا میخوام تبدیل کنمش به اسکریپت جامعه مجازی، و میخوام اطلاعات، پست ها، عکسها، فعالایت ها، آواتارها و تمامی رویدادهای کاربران هم از جومسوشیال به اسکریپت انتقال پیدا کنه
این کار شدنیه؟
کسی هست که در ازای گرفتن مبلغی اینکار رو انجام بده؟

لطفا آدرس سایتتون به انضمام اسکریپت انتخابیتون رو پ.خ کنید تا بررسی کنم.
ممنون از پاسخ هاتون
واسه عنوان هم شرمنده
من میخوام جومسوشیال سایت mlg.ir رو به اسکریپت فارسی شده phpfox یا social engine تبدیل کنم
فكر ميكنم اگر نسخه اصلي يكي از اين اسكريپتها رو خريداري كنيد , با مبلغ كمي قسمت پشتيباني شون اين كار رو براتون انجام بدن
این لینک رو ببینید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیحاتی درمورد مهاجرت از جوملا به phpFox دادند ... شاید بدردتون بخوره
لینک مرجع