پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول ذخیره سازی اتوماتیک تصاویر کپی شده از یک سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
وقتی یه متنی رو از یه وبسایت کپی می کنید و می خواهید تو وبسایتتون کپی کنید عکس های کپی شده درون مطلب، لینکشان در وبسایت اصلی که از آن کپی کردیم موجود هست. و اگر سایت اصلی که از آن کپی کردیم تغییراتی را در خود ایجاد کند و مسیر عکس ذخیره شده خود را تغییر دهد دیگر در وبسایت شما آن عکس حذف می شود.
یک را ه حل این است که عکس های درون مطلب را یکی یکی درون وبسایت خود بارگزاری کنیم و لینک آن را در مطلب کپی شده قرار دهیم که بسیار زمانبر می باشد.
آیا این امکان وجود دارد و یا ماژولی هست که بتونه عکس های درون یک مطلب که از سایت دیکر کپی می کنیم را به صورت اتوماتیک روی وبسایت ما بارگزاری کند؟
ممنون می شم راهنماییم کنید!
درود برشما
معمولا وقتی متنی رو از یه وب دیگه میگیریم بهتره که ابتدا داخل یه فایل تکست اون رو پیست و سپس به وب خودمون ببریم. در غیر این صورت گاها مشکلاتی پیش خواهد آمد.
برای مشکل عکس ها هم من همچین ماژولی ندیدم ولی خب شما میتونید لینک عکس وب مبدا رو بگیرید و در وب خودتون استفاده کنید.
درود
ابتدا درخواست میکنم درخواست های خود را در انجمن درخواست افزونه مطرح کنید.تاپیک منتقل میشود.
بله شما میتوانید از افزونه هایی که خروجی آر اس اس سایت مورد نظر رو به عنوان مطلب سایت شما ذخیره میکنند استفاده کنید
اگر شما rss to content joomla رو سرچ کنید چنین افزونه ای می یابید مانند نینجا آر اس اس تو کانتنت :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

که البته با جوملا 1.5 سازگار است

در لینک زیر هم میتونید در بین افزونه ها بگردید و افزونه ای که این قابلیت رو داشته باشه بیابید که احتمالا اونهایی که با جوملا 2.5 سازگار هستند تجاری باشند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پلاگین های زیر اینکار رو انجام میدن.

پلاگین دوم هم plg_easyping-1.2 هست که با هر دو میشه اینکار رو انجام داد

البته من با جوملا 1.5 تست کردم اوکی بود ولی با جوملای 2.5 نصب میشن ولی کار نمیکنن
لینک مرجع