پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تغییر نام قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان گل
چطوری می تونم اسم یک قالبی رو که مثلا sj-shahab هست به نام دلخواهی که خودم دوست دارم تبدیل کنم؟
خیلی ضروری هست
یک دنیا ازتون ممنونمPardon
با سلام دوست عزيز شما بايد فايل templateDetails.xml قالب رو باز كنيد و اون بالا بين تگ هاي </name><name> نام دلخواه را وارد كنيد.
این رو می دونم
اما وقتی این کار رو بکنم وقتی با مرور گر پیج سورس صفحه رو ببینم نام قالب اصلی نشون داده می شه.
چکار کنم نام قالب اونجا یعنی وقتی با مرور گر پیج سورس رو می بینم تغییر کنه؟
درود بر شما
باید با ++Notepad به دنبال نام قالب بگردید و شروع به اصلاح کد آن کنید.
در قالب های جدید کار فقط با تعویض نام در یک فایل انجام نمی شود.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
آقا ماخان برات یک پیغام خصوصی فرستادم
اگه می شه بخونشDrink
کسی نیست یک توضیح مفید و کوتاه بده
ممنون می شمBlush
درود بر شما
برای تغییر نا قالب می توانید نام قالب را در فایل templatedetails.xml تغییر دهید و یا نام بسته فشرده یا همان زیپ کمپرس قالب را تغییر دهید.
توجه داشته باشید که قبل از نصب قالب باید اسم قالب را از فایل templatedetails.xml تغییر دهید و بعد قالب را زیپ و نصب کنید.
تغییر نام قالب ممکن از چند مورد باشد مثلا: اگر قالب فایل زبان داشته باشد باید آنرا هم تغییر داد.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
قالب به صورت بسته نصبی هستBlush
باز هم با همان روش انجام بدید پس از نصب بسته
(۲-۱۲-۱۳۹۱ ۰۶:۰۷ عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تغییر نام قالب ممکن از چند مورد باشد مثلا: اگر قالب فایل زبان داشته باشد باید آنرا هم تغییر داد.
منظور از این جمله چی هست؟
لینک مرجع