پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بهینه سازی کد های قالب و افزایش سرعت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من از قالبی که با آرتیستر ساختم تو سایتم استفاده می کنم ولی همونطور که میدونید آرتیستر قالب های سنگینه و بهینه سازیش هم قابل تعریف نیست
کسی از دوستان آموزشی برای حل این مشکلات سراغ داره؟
Joomla 1.5
درودبرشما
-------
دوستان امروز یک پلاگین جالب توی گنجینه Joomla دیدم و ازش استفاده کردم و الان نیز فارسی شدش رو براتون آوردم.

این پلاگین که توی توضیحات انگلیسیش نوشته بود باعث میشه که ابتدا متن سایت لود بشه و در نهایت تصاویرتون و اینکار باعث افزایش سرعت بارگذاری کلی سایتتون میشه.

امیدوارم به کارتون بیاد ، من خودم چک کردم و واقعا میشه گفت که تاثیرش محسوس بود.

دوستان اگر تاثیر مناسب دیدن حتما بازحورد بدن تا بدونیم که چقدر مفیده و من برای راهنمایی اینو بگم که حتما ابتدا صفحه اصلی سایتتون رو با Ctrl + F5 یکبار رفرش کنید و زمان بگیرید تا لود کامل اون و بعد از نصب و فعال سازی پلاگین هم یکبار دیگه اینکار رو انجام بدید و تفاوت رو مقایسه کنید.
-------
باتشکر از Mohammad Yousefi
با تشکر ولی جالب نیست! ماژول تب ساز رو از کار می ندازه!
لطفا در مورد سوال کسی اطلاعی داشت کمک کنهRose
یعنی رو سرعت تاثیر نداشت؟
------
اگه سرعت رو بهینه کرده میتونی از سایر تب سازها استفاده کنی
چندان تاثیری نداشت!
کسی آموزشی سراغ نداره؟
آموزشی وجود نداره که معجزه کنه ولی میتونید از همون پلاگین که اقای فاتح معرفی کردند و پلاگین های فشرده ساز استفاده کنید تا سی اس اس و جاوا رو فشرده سازی کنند.
راه حل اصلی بهینه سازی کدها و حذف سی اس اس های اضافی است که اون هم زمان بر است.البته سایت هایی هستند که سی اس اس سایت شما را بررسی میکنند و کدهای اضافه رو حذف میکنند ولی فکر نمیکنم برای جوملا کار مناسبی باشه هرچند باید تست کنید.تو همین سایتی که بچه ها سرعت رو اندازه میگیرند برید تست کنید متاسفانه اسمش رو یادم رفت !
بهترین راه استفاده از قالب های استاندارد و سبک است.
درود بر شما
می توانید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
لینک مرجع