پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با بریزینگ فرم 1.7.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
خیلی گشتم و تقریبا تمام مطالب در مورد بریزینگ فرم رو خوندم. اما یه مشکل همچنان حل نشده باقی مونده و اونم فاصله لیبلها با فیلدهاست که هیچ جور کم نمیشه و کل صفحه رو پر میکنه.
در ضمن بریزینگ فرم 1.7.3 رو که در انجمن قرار دادید کلی قالب داره اما 1.7.5 که برای جوملا 2.5 قرار داده شده فقط چند تا داره که متأسفانه هیچکدوم با فارسی سازگار نیستند و در همه قالبهاش عنوان بخش سمت چپ قرار داره. کسی قالب متناسب با زبان فارسی سراغ نداره؟
؟؟؟
قصد ارسال اسپم ندارم. فقط خواستم تایپیک بیاد بالا شاید کسی ندیده باشه.
خوب یه دمو از مشکل بزارید تا دوستان بتونند ببیند مشکل رو شاید رفع شد که البته کار نشد نداره !
خب من خیلی جستجو کردم و متوجه شدم این مشکل بسیاری از کسانیه که از این فرم ساز استفاده میکنن. همونطور که در عکس می بینید فاصله بین لیبلها و فیلدها خیلی زیاده، به طوری که کل عرض صفحه رو گرفته. چندتا روش هم در سایتهای مختلف عنوان شده بود که جواب نداد.
در ضمن اون تماس با ما آبی رنگ رو چجوری میشه آورد سمت راست؟
خب دوست عزیز شما هر فیلد رو در یک خط قرار دادید!!!
میتونید فیلدها رو روبروی هم قرار بدید یا فرمتون رو 2 ستونه کنید!

این یک امر طبیعی هست!

یا علی
این مشکل قابل حله و بسیاری هم این مشکل رو ندارند و یا حل کردند.
ولی من که جستجو کردم راه حل هایی که ارائه شده بود فقط با دستکاری فایلها و کدهای css قالبها بود. حتی تو سایت خودش هم به زبان اصلی همین راهنمایی رو کرده بودند و سایتهای دیگه اکثرا به همون استناد کردن. هرچند که با اون روشها هم جواب نداد و فقط ستاره های قرمز چپ و راست میشن.
فیلدها رو در ادامه و روی یک خط هم گذاشتم. اصلا ظاهر جالبی پیدا نمیکنه. حتی عرض فرم رو هم دستکاری کردم اما نشد.
خوب باید تغییراتی در css بدهید تا بتونید به استایل خاص خودتون برسید
خواستید به صورت تجاری براتون انجام میدهم
لینک مرجع