پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول جوملا :: پخش كننده فايل هاي ويدئويي Art Projekktor سازگار با جوملا 1.6 و 1.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[تصویر:  1297977977_1_2063404b6a.png] [تصویر:  1297377854_1_8a6276a549.png] [تصویر:  1297377891_1_52f424042d.png]

[تصویر:  1304804046_1_9a2d2b466e.png]

سلام و درود
توسط اين ماژول سازگار با جوملا 1.6 و جوملا 1.5 ميتوانيد در سايت خود فايل هاي ويدئويي را نمايش دهيد.تنظيمات اين ماژول بسيار آسان است.

[تصویر:  1304804203_1_b32d290454.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام - من این ماژول رو نصب کردم اما نمیدونم فایل تصویری رو چطور آپلود کنم تا تو این پخش کننده نشون بده لطفا راهنمایی کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در قسمت Path to video file مسير فايل ويدئويي را بدهيد كه به صورت پيش فرض مسير زير است.
modules/mod_artprojekktor/video/intro.mp4

كه فايل اينفو با فرمت ام پي فور به عنوان نمونه است و در قسمت Path to poster file هم مسير تصويري كه قبل از نمايش فيلم به عنوان پوستر نمايش داده ميشود را وارد كنيد!
آقا دستت درد نکنه نسب کردم ولی هیچ اتفاقی نمی افته
با سلام

من نصب کردم این ماژول را و هم اپ کردم فایل رو ولی همش در هنگام نمایش سرچ میکنه فایل رو نمایش نمیده چه دلیلی ممکمه داشته باشه ؟
کسی جواب منو نمیده ؟

مسیر فایل رو دادم باید مسیرفایل رو با دامنه سایت بدم ؟
کسی جوات منو نمیده ؟
با سلام دوست عزیز اگر تاپیک و با دقت مطالعه میکردید به جواب خودتون میرسیدید.
ارسال شماره 3 را مطالعه کنید.
من هم دراون قسمت ادرس فایل رو قرار دادم ولی اتفاقی نمیفته اخه طریقه ادرس دهی اون باید چگونه باشه با دامنه یا بدون دامنه؟
لینک مرجع