پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل تاریخ شمسی جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
درسايت های جوملا Joomla 2.5ام هنگام انتخاب تاريخ بجای تاريخ شمسی ترجمه ماه های ميلادي نمايش داده می شوند. البته از راکت تم استفاده میکنم که تاریخش از تاریخ خود جوملا استفاده میکنه اگه اشتباه نکنم، چون همونطور که گفتم فقط ترجمه میکنه (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
افزونه هایی مثل ads manager هم تاریخ شمسی نشون نمیدن و وقتی طبق آموزش های شمسی کردن پیش میرم بازم ترجمه شدشو نشون میده که فکر کنم به دلیل همین تاریخ خود جوملاست که ازش استفاده میکنه...
لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر Rose
درودبرشما
فک کنم از این راه بشه حلش کرد
درقسمت "تنظیمات کلی">>"سرور">> "منطقه زمانی" رو بذارید رو تهران
رو تهران هستOk!ولی مشکل همچنان باقیست...Devil
ممکنه از ترجمه باشه. از کدوم ترجمه استفاده میکنید. من ترجمه جوملا فارسی رو الان رو سه تا سایت نصب کردم. به صورت خودکار تاریخ رو شمسی میکنه. هیچ مشکلی هم نداره. مگر اینکه افزونه خاصی باشه که خودش الگوریتم تاریخ داشته باشه و از تاریخ جوملا استفاده نکنه. مثل K2
آیا تاریخ های توی مدیریت هم انگلیسی هستند ؟
آیا تاریخی که توی خود سایت گذاشتی ماژوله یا اسکریپت ؟
تاریخ توی سایت از قسمت فعال شده ی قالب راکت تم هست
فارسی ساز رو از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانلود کردم نصب کردم بازم نشد 2.5.8 رو هم نصب کردم نشد
حالا از کجا میتونم بفهمم مشکل از قالبه یا نه؟پس چرا ads manager رو نمیتونم فارسی کنم با روش های گفته شده؟!
Rose
ادز منیجر خودش تایع تقویم داره و برای همین این مشکل هست.قبلا در موردش زیاد بحث شده تو انجمن ولی فکر میکنم به نتیجه نرسیده باشه ولی بد نیست جستجو کنید.
الان چه میشه کرد واسه ادز منیجر؟چون من سایتم بر این مبناست
نمیدونم که مشکلش رو کسی حل کرده یا خیر.در انجمن جستجو کنید ببینید حل شده مشکل تاریخ.
شاید بشه مانند کا2 با کاری کرد که تقویم رو از خود جوملا بخونه
در مورد تاریخ میلادی که در بالای سایت تون هستش توی مدیریت قالب رفته و اون رو غیرفعال کنید به جای اون از ماژول تقویم موجود در انجمن استفاده کنید فقط موقعیت اون تاریخ میلادی رو به جاش بدید (دلیل اینکه تاریخ میلادی بالای سایت نشون میده چون توابع استفاده شده در قالب شما خودشون تاریخ رو فراخوانی می کنن)
لینک مرجع