پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تغییر رنگ منو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
چگونه میتوان پس زمینه منوی بالا تغییر داد وهمچنین اندازه هدر وب سایت بیشتر کرد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای تغییر پس زمینه منو در اینجا:

templates/yougrids/css/metal.css

این کد رو پیدا و پس زیمنه رو با رنگ یا عکس دلخواهتون جایگزین کنید:

کد:
.horiznav {
    background: url("../images/metal/topmenu/horiz_bg.png") repeat-x scroll 0 top transparent;
}

برای هدر هم از خود تنظیمات قالب نگاه کنید، 82px برای هدر تعریف شده که میتونید تغییرش بدید همون جا و نیاز به تغییر درcss نیست.
تصویر پس زمینه وب سایتم نصف قالب گرفته برای اینکه تمام قالب را در بر بگیره چه کدی به فایل css اضافه کنم
background:#E8E8E8 url(../images/metal/background.jpg) no-repeat center top;
color:#555; وقتی کد repeat اضافه میکنم تصویر دو تکه نشان میده اما من میخوام تصویر پس زمینه بصورت کشیده و یک تکه باشه
(۱۳-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ عصر)صدرا حسابی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای تغییر پس زمینه منو در اینجا:

templates/yougrids/css/metal.css

این کد رو پیدا و پس زیمنه رو با رنگ یا عکس دلخواهتون جایگزین کنید:

کد:
.horiznav {
    background: url("../images/metal/topmenu/horiz_bg.png") repeat-x scroll 0 top transparent;
}

برای هدر هم از خود تنظیمات قالب نگاه کنید، 82px برای هدر تعریف شده که میتونید تغییرش بدید همون جا و نیاز به تغییر درcss نیست.

چگونه رنگ سیاه منوها به رنگ پس زمینه تغییر بدم
لینک مرجع