پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل عجیب با سایتم! لطفا کمک کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشید.

مدتیه که تو سایت یه اخطار از مرورگر فایرفاکس می گیرم. واقعیتش قبلا فکر می کردم شاید فایرفاکسم به روز نیست که این ارور رو میده ولی الان که آخرین نسخه شو دارم هم همین ارور رو می ده می خواستم ببینم چه جوری میشه این رو غیرفعال کرد که دیگه این ارور رو نه تنها برای من بلکه برای دیگر کاربران هم نشون داده نشه!

عکس ارور رو براتون ضمیمه می کنیم. توی ارور نوشته ظاهرا نوشته پلاگینی برای این سایت مورد نیاز هست که نصب نشده! ولی وقتی روی Install missing plugin کلیک می کنم هیچ پلاگینی پیدا نمی کنه!
می تونید مشکل رو از روی سایت هم چک کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون میشم اگر کسی بلده اینو چه جوری غیرفعال کنه اطلاع بده.

با تشکر و احترام
سلام

من بررسی کردم متوجه نشدم مربوط به کدام افزونتون میشه، معمولا این مشکل برای پلیرها پیش میاد، اول از همه جوملاتون رو مطمئن بشید به آخرین ورژن نسخه خودش ارتقا دادید، بعد از اون راهی که به نظرم میرسه اینه که اول قالب رو عوض کنید، اگر مشکل برطرف نشد، باید به ترتیب ماژول ها و بعد پلاگین هارو رو غیر فعال کنید تا متوجه بشید مشکل رو کدومشون ایجاد کرده، از آخزین افزونه هایی که نصب کردید شروع به این کار بکنید.
احتمالا پلاگینی یا افزونه ای دارید که فرمت های مربوط به سیستم مک رو نمایش میده.این صد در صد نیست ولی بررسی کنید.
برید تو قسمت ماژولاتون ماژولایی که نیاز ندارید رو پاک کنین شاید ماژوالی که افزونه ای از مرور گر رو میخاد این مشکلو داره.

راسی با مرور گر های کروم و سافاری و اکسپلورر 9-10 هم امتحان کن
درود بر شما
این مشکل خاصی نیست.مربوط میشه به پلاگینی که تو سایت هست و فاکس نمیتونه بخونش
با کمی دقت میتونید نوع پلاگین رو شناسایی کنید و نصبش کنید
(۱۴-۱۱-۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ صبح)amirali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برید تو قسمت ماژولاتون ماژولایی که نیاز ندارید رو پاک کنین شاید ماژوالی که افزونه ای از مرور گر رو میخاد این مشکلو داره.

راسی با مرور گر های کروم و سافاری و اکسپلورر 9-10 هم امتحان کن

با کروم و اکسپلورر و اپرا تست کردم مشکلی نداشتن. متاسفانه سافاری رو ندارم تست کنم.
در safari چک شد مشکلی نبود

موفق باشید

یا علی
دوست عزیز مشکل من فقط فایرفاکسه همه مرورگرهای دیگه درست کار می کنن. چون من فقط از فایرفاکس استفاده می کنم همیشه وقتی صفحه سایت رو باز می کنم این اخطار رو اعصابمه! حتی پلاگین هایی رو که خودش پیشنهاد کرده رو هم به روز کردم. هم پلاگین جاو و هم فلش پلیر. باز هم مشکل حل نشد!!
درود برشما
شما باید دنبال افزونهplugin finder service firefox بگردی.
بگرد اینو پیدا و نصب کن انشاءا.. که درست میشه
دوست عزیز این اخطارها در فایرفاکس فقط بخاطر افزونه هایی هست که شما در سایت استفاده کردی و بصورت پیشفرض پلاگین اون در سیستم نصب نیست
ببینید چه افزونه یا پلاگینی رو استفاده کردید! یکی یکی غیر فعال کنید تا ببینید این اخطار چه موقع از بین میره

یا علی
لینک مرجع