پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مهاجرت از 1.5 به 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من می خواستم جوملا 1.5 رو به 2.5 ارتقا بدم!
sp
فایده نداد کامل مطالب و مجموعه ها رو انتقال نمی ده
jUpgrade
هم وسطاش هنگ می کنه!
حجم دیتا بیس من 138 مگابایته!
چطور انتقال رو انجام بدم؟
دوست عزیز از J2XML استفاده کن. همینو تو گوگل سرچ کنی سایتش میاد واست. آموزشش هم تو خود سایت تصویری قرار دادن. موفق باشی. تست کن لطفا نتیجه رو اعلام کن. من تو حجم دیتابیس 30 مگابایت تست کردم هیچ مشکلی نداره. کاربرا و مطالب و مجموعه ها رو هم به خوبی انتقال می ده.
درودبرشما
لینکهای زیر را مطالعه فرمایید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه خیلی ها هم با جی آپگریت مشکل پیدا کردند و بنظر میاد باگ داره.اگر روشی که اقا مهران گفت جواب بده که بهتره از همون استفاده کنید
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ صبح)mehran2020 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز از J2XML استفاده کن. همینو تو گوگل سرچ کنی سایتش میاد واست. آموزشش هم تو خود سایت تصویری قرار دادن. موفق باشی. تست کن لطفا نتیجه رو اعلام کن. من تو حجم دیتابیس 30 مگابایت تست کردم هیچ مشکلی نداره. کاربرا و مطالب و مجموعه ها رو هم به خوبی انتقال می ده.

ممنون، آموزش فارسی براش سراغ ندارید؟
انگلیسی من زیاد خوب نیست!
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ عصر)eskafild نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۲-۱۱-۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ صبح)mehran2020 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون، آموزش فارسی براش سراغ ندارید؟
انگلیسی من زیاد خوب نیست!

دوست عزیز ٱموزشش تا جایی که یادمه تصویری بود و نیازی به دونستن انگلیسی نبود.
شما اول دو تا نسخه ی جوملا 1.5 و 2.5 رو روی هاستتون نصب کنید. بعدش J2XML مخصوص 1.5 رو روی 1.5 نصب می کنید. بعد 2.5 رو هم روی جوملا 2.5. بعدش دو تا دکمه میاد توی قسمت پنل ادمین جوملا تون از اونجا آیتم ها رو انتخاب می کنید و Export می زنید. بعد میاید تو جوملا 2.5 همون فایل رو ایمپورت می کنید. تمام
لینک مرجع