پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: انتقال فایلها از هاست رایگان به هاست خریداری شده
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
چگونه فایلهای این وب سایت که روی هاست رایگان به هاست دیگر انتقال بدم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فایل ها رو دانلود و در سایت جدیدتون آپلود بفرمایید

یا علی
میشه فایلها بصورت انلاین انتقال داد
منظورتون رو از آنلاین متوجه نمیشم، اگر منظورتون مستقیم از هاست به هاست هست، خیر

یا علی
اره هاست به هاست است
در آخر جمله عرض کردم، هاست به هاست امکان پذیر نیست

موفق باشید

یا علی
ببینید در سرور هایی که کنترل پنل سی پنل دارند این امکان موجود هست ولی نیازمند دسترسی هست ولی در هاست رایگان فکر نمیکنم این امکان موجود باشه.
بهترین راه برای انتقال فایل ها نصب کامپوننت آکیبابک اپ است و سپس انتقال بسته ساخته شد و نصب اون که به این طریق تمام سایت منتقل میشود و پیشنهاد منم به شما همین است.
چون از پارس جوم هاست خدمات گرفته اید من هم به شما در این امر کمک خواهم کرد.البته من متوجه شدم چیزی رو هاست رایگان نصب نکردید و من میتونم یک جوملا خام را برای شما نصب کنم و سپس شما شروع به ایجاد محتوا کنید.
لطفا لینک این افزونه را بگذارید( انتقال فایل ها نصب کامپوننت آکیبابک اپ است)
در یک سایت توضیح داده بود که فایل اسکریپت میسازند برای انتقال هاست به هاست
در سایتی دیگه اینو توضیح داده بود
می تونی یه وی پی اس بگیری فایل زیلا نصب کنی با اون دانلودشون کنی و بعد به همراه پوشه یا هر چی هست آپلود کنی توی هاست دانلود ؟!!!!!!!!!!!!!!!

متوجه نشدم
بنظر من از همین روش استفاده از آکیبابک اپ استفاده کنید.
در انجمن آکیبابک اپ معرفی شده و از تاپیک زیر قابل دریافت است :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توضیحات بیشتر رو میتونید در تاپیک زیر مطالعه کنید :

الان فایلها را انتقال دادم به هاست جدید و یک دیتابیس ساختم بک اپ دیتا بیس روی هاست قبلی را وارد این دیتابیس جدید کردم اماموقع بالا امدن وب سایتم این پیغام خطامیده
Database connection error (2): Could not connect to MySQL.

صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع