پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چگونگی باز شدن منوهای کشویی از چپ به راست؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
درود بر همگی
خدمت شما عرض شود که بنده در جوملا 2.5 یک منوی Vertical Menu (منوی مخصوص قالبهای آرتیستیر) درست کردم و همینطور در ماژول مربوطه کلاس ماژول رو art-vmenu تعریف کردم تا بصورت کشویی نمایش داده بشه. همه چیز درست هست فقط باز شدن کشویی منوها از راست به چپ صورت میگیره در حالیکه در سایتی که من طراحی کردم، چون بصورت زبان انگلیسی هستش باید منوها از چپ به راست نمایش داده بشن. اگر بر فرض مثال ماوس رو روی منوی Water Transmissin Lines (ذر ستون سمت چپ سایت) ببرید متوجه منظور بنده میشین.
اینم لینک سایت مربوطه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا سوال من اینجاست که چطور میشه باز شدن کشویی رو از چپ به راست تعریف کرد؟
برنامه جوملایی که من نصب کردم جوملای ترجمه فارسی شده سایت جومینا است. آیا ممکنه مشکل بخاطر این باشه که برنامه جوملای سایت جومینا فارسی سازی شده و بطور پیشفرض، اینگونه تعریف شده که منوها از راست به چپ باز میشن؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام

پیشنهاد من این هست از جوملای فارسی سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید، البته در حل مشکل الانتون تاثیری نداره، برای باز شدن منو ها از راست در template.css:
این کد رو:
کد:
ul.art-vmenu ul.art-vmenu-right-to-left {
    left: auto;
    margin: -30px -10px 0 0;
    padding: 30px 10px 30px 30px;
    right: 0;
}

با این جایگزین کنید:
کد:
ul.art-vmenu ul.art-vmenu-right-to-left {
    margin: -30px 0 0;
    padding: 30px 10px;
    right: auto;
}

و این کد رو:
کد:
ul.art-vmenu li:hover > ul.art-vmenu-right-to-left {
    left: auto;
    right: 100%;
}

با این جایگزین کنید:
کد:
ul.art-vmenu li:hover > ul.art-vmenu-right-to-left {
    right: auto;
}

البته توجه داشته باشید تقیم بندی های شما با توجه به نوع منوتون غیر استاندارد هست، مثلا زیرمنوهای Irrigation & Drainage حتی تو صفحه جا نمی شن!
کدها رو اونجوری که فرموده بودید جایگزین کردم ولی تغییری حاصل نشد!
راستی! من دقیقا همین قالب رو روی لوکال که نصب میکنم منوهای مربوطه خیلی راحت چپ به راست نمایش داده میشن. در حالی که هم قالب همون قالبه هم نسخه جوملا همون نسخه ای است که در سایت نصب شده
لینک مرجع