پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسلایدر تصاویر جوملا 2.5.8
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
لطفا یک افزونه اسلاید تصایر زیبا برای صفحه اول این وب سایت معرفی کنید که بتوان یکباره تصاویر از پوشه به ان اسلایدر اضافه کرد من از slide show ck استفاده کردم عیب این افزونه اینست که بایستی تک تک تصاویر اضافه کرد و قسمتی از تصاویر اضافه شده خارج از اسلایدر نشان میده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بادرودهای فراوان
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این افزونه ها روی جوملای 2.5.8 جواب نمیده لطفا افزونه های دیگری معرفی کنید
یک اسلایدر تصاویر شبیه این وب سایت باشه
جوملا !
شما همه ی این اسلید شوها رو امتحان کردید؟؟؟
این یکی رو خودم رو وبم دارم استفاده میکنم
درود بر شما
لطفا یک موضوع را در بیش از یک تایپیک مطرح نکنید!

شاد باشید و شادی بخش دیگران
لینک مرجع