پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قوانین انجمن های پارس جوم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و درود
به انجمن های سایت پارس جوم خوش آمدید !!!
جهت استفاده از انجمن های سایت پارس جوم لطفا این قوانین را مطالعه و به آن عمل کنید !!!
این پایگاه اینترنتی جهت استفاده هموطنان ایرانی راه اندازی شده و در زمینه معرفی الحاقات سیستم مدیریت محتوای جوملا و معرفی اسکریپت های کاربردی و مورد نیاز فعالیت میکند و فعالیت خارج از این زمینه مجاز نمیباشد.
این وب سایت از داخل ایران مدیریت میشود و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد و علاوه بر موارد زیر رعایت کلیه قوانین رایج در جمهوری اسلامی الزامی میباشد و با توجه به اهداف سایت هرگونه فعالیت سیاسی ، مذهبی و مسائلی که با قوانین جمهوری اسلامی و قوانین سایت متضاد باشد ممنوع است و در صورت لزوم پیگرد قانونی نیز در بر خواهد داشت.

1) کاربران میبایست در هنگام ثبت نام از کلمات مناسب جهت نام کاربری استفاده کنند و حتی المقدور از حروف فارسی استفاده کنند و در صورت مشاهده استفاده از کلمات نامناسب اکانت کاربر حذف خواهد شد و آی پی کاربر برای همیشه مسدود خواهد شد.همچنین داشتن چندین حساب کاربری ممنوع میباشد و نام های کاربری اضافی حذف خواهد شد.

2) کاربران میبایست هنگام ارسال مطلب از کلمات مناسب استفاده کنند و در صورت مشاهده استفاده از کلمات نامناسب و رکیک اکانت کاربر حذف و آی پی کاربر برای همیشه مسدود خواهد شد.

3) کاربران میبایست در هنگام ارسال پیغام جدید و سوالات از عنوان مناسب و مربوط به سوال یا مشکل استفاده کنند و در صورت عدم رعایت اخطار خواهند گرفت.
مثال:به کار بردن کلماتی مانند کمک ، کمک فوری ، یکی کمکم کنه ، خیلی مهم ، فوری ، و کلمات شبیه جدا پرهیز کنید.

5) مسولیت تمامی ارسال های کاربران متوجه ارسال کننده بوده و لزوما نظر و مطلب مدیران سایت نمیباشد.

6) معرفی الحاقات اختصاصی دیگر سایت ها در انجمن ممنوع بوده مگر به اجازه مدیران آن سایت.

7) به هنگام معرفی الحاقات لطفاً آنها را در سایت پارس جوم آپلود نمایید و از گذاشتن لینک دانلود از سایت های دیگر خودداری کنید.

8) در صورت معرفی افزونه ای غیر تجاری و فارسی شده ذکر منبع و مترجم الزامی بوده.این یک قانون و یک خواهش برای محترم شمردن زحمتی است که مترجم با صرف زمان جهت ترجمه افزونه کشیده است.

9) در هنگام ارسال مطلب انجمن مربوط به مطلب یا سوال خود را انتخاب کنید و از ارسال مطلب در انجمن های مختلف خودداری کنید.

10) اگر جواب سوالی را نمیدانید از ارسال های که باعث شلوغی آن تاپیک میشود خودداری کنید.

11) در هنگام پاسخ به سوالات کاربران از به کار بردن الفاظی که باعث ناراحتی و دلسردی کاربران میشود جدا پرهیز کنید و بدانید که ممکن است بعضی کاربران تازه با جوملا آشنا شده اند و ممکن است سوالات ساده و ابتدایی بکنند.

12) در صورت مشاهده هرگونه موارد خلاف از جمله توهین به کاربران و مدیران با کاربر خاطی برخورد خواهد شد و کاربران محترم نیز میتوانند در صورت مشاهده آدرس تاپیک را جهت رسیدگی سریع برای مدیران سایت ارسال کنند.

13) به دلیل اینکه سرور سایت غیر وارز میباشد قرار دادن فایل های وارز در انجمن ممنوع میباشد.

14) قرار دادن اسکریپت و نرم افزارهای داخلی که تحت قانون کپی رایت میباشند ممنوع میباشد.

15) مباحث مربوط به هک و ایجاد خرابکاری در سایت ها در این انجمن ممنوع میباشد ولی ارسال اطلاعات جهت آگاهی کاربران در صورتی که مسئله امنیتی به وجود آمده باشد مشکلی ندارد.

16) این وب سایت با هیچ سایت دیگر خصومت و رقابتی ندارد و از نظر ما همه دوستان ما هستند و توهین یا افترا به دیگر سایت ها در انجمن ممنوع بوده و با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

17) به كار بردن جملات و واژه هايي كه جنبه توهين يا بي ارزش شمردن زحمات اعضاء انجمن يا مديران را داشته باشد چه در امضاء و يا در ارسال ها مجاز نميباشد و كاربر خاطي اخراج ميشود.

18) قرار دادن تصویر در امضا به علت حجیم شدن سایت و افت سرعت باز شدن ممنوع می باشد

19) توصیه و معرفی محصولات فروشی در پاسخ به مشکلات و درخواست ها مجاز نمی باشد مگر درصورتی که کاربر در توضیحات تاپیک ذکر کرده باشد.در اینصورت میتوان پیشنهادهای تجاری ارائه کرد


این قوانین کامل نیست و در فرصت های بعدی کامل خواهد شد و از کاربران و مدیران ارجمند خواهشمندم جهت بهتر شدن خدمات سایت هرگونه پیشنهاد یا انتقادی دارند در انجمن پیشنهادات و انتقادات مطرح کنند و یا از طریق پیام خصوص به مدیران اطلاع دهند.

با تشکر از شما
درود
اخیرا دوستانی با من تماس میگیرند که مشکلات در مورد افزونه های تجاری مطرح کنیم یا خیر ؟
ما در انجمن افزونه های وارز و تجاری رو قرار نمیدهیم ولی مطرح کردن مشکلات افزونه های تجاری در انجمن مشکلی ندارد و مدیران و کاربران در صورت تمایل میتوانند در رفع مشکل افزونه های تجاری به کاربران کمک کنند.
در قوانین انجمن ذکر شده که افزونه های تجاری در انجمن آپلود نشوند و از معرفی انها خودداری کنید.
نکته دیگر هم اینکه از مدیران درخواست میکنم به هیچ عنوان از طریق پیام خصوصی پیگیر حل مشکلات نباشند مگر در مواردی که اطلاعات ورود یا ... باید محرمانه منتقل شود
لینک مرجع