زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۵۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در رابطه با rss جوملا 2.5
۸-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #1
با درود خدمت همه ی شما عزیزان, دوستان من یه مشکل با ار اس اس دارم و اونم اینه که فقط مطالب ویژه رو نشون میده من میخوام تمامی مطالب رو نشون بده نه مطالب ویژه رو, به دلیل اینکه سایت من طوری هست که میبایست از یک ماژول خبری استفاده کنم توی صفحه اول واسه همین مطالبم رو ویژه نمیکنم ولی حالا میخوام خوراک ار اس اس بگیرم ولی هیچی وجود نداره میشه لطف کنید بگید چکار کنم که فقط مطالب فعال رو نشونش بده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۸-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ صبح
ارسال: #2
خب دوست عزیز شما باید کد آر اس اس رو در انتهای آدرسی که کلیه اخبارتون رو نمایش میده قرار بدید و بعد آدرس RSS ایجاد شده رو در سفحه اول به نمایش بزارید

برای مثال دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدرس صفحه اول سایت هست

و آدرس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صفحه ای هست که کلیه اخبارم رو نشون میده

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میشه آدرس RSS صفحه اخبار
حالا این آدرس رو لینک دادم به یک آیکن RSS و قرار دادم در صفحه نخست
یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #3
اول که سپاسگذارم بابت جوابتون, بعدش باید بگم اینجوری نمیخوام میخوام کلا نوع ار اس اس اصلی رو تغییرش بده اخه بعضی ها که سایت رو باز میکنن مرورگرشون ار اس اس سایتم رو تشخیص میده و وقتی که بازش میکنه میبینه هیچی نیست توی ار اس اس میخوام از ریشه نوعش عوض بشه که به جای مطالب ویژه مطالب فعال رو نشون بده
۸-۱۱-۱۳۹۱, ۰۲:۲۷ صبح
ارسال: #4
سلام

از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم میتونی استفاده کنی، با اینکه رایگانه امکاناته خوبی داره و میتونی مجموعه هایی که میخوای رو توش مشخص کنی.
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی ، irsa
۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ عصر
ارسال: #5
سپاس از شما
۹-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ عصر
ارسال: #6
RE: مشکل در رابطه با rss جوملا 2.5
(۹-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ عصر)MERMB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سپاس از شما

درود بر شما
برای تشکر، از دکمه تشکر در زیر کادر متن استفاده کنید.
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط bbyk ، محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان