زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۲:۲۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگینها چطور کار میکنند /؟/
۱۵-۲-۱۳۹۰, ۱۲:۳۷ صبح
ارسال: #1
پلاگینها چطور کار میکنند /؟/
سلام
با اجازه دوستان داریم یه سایت شرگتی میزنیم که نمایندگی ایفونهای تصویری و ... هست
ما میخاستیم صفحه اول سایت مصل یه کالری باشه و ایفونها و .. به صورت عکس نمایش داده بشه مرطب و در یک خط و با کلیک رویعکس به صفحه بعدی بره و بقیه اطلاعات رو ببینه
با کلی جستجو پلاگین JUMultithumb رو پیدا کردم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و دموی این پلاگین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این پلاگین رو نصب کردم و از اونجایی که تا کنون از پلاگینها استفاده نکردم از این پلاگین هم هیچی سر در نیووردم
ممنون میشم راهنمایی کنید
امضاء alirezazx
جملا رو با پارس جوم شناختم
جملا رو با پارس جوم ادامه میدم
جملا رو با پارس جوم به پایان میرسونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۵-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۵ صبح
ارسال: #2
RE: پلاگینها چطور کار میکنند /؟/
سلام
نحوه کارکرد پلاگین ها متفاوته. بعضی ها رو فقط باید فعال کنین! همین. بعد خودش شروع میکنه به کار کردن. بعضی ها یه دکمه به ادیتور سایت اضافه میکنه. بعضی های دیگه هم که باید تو مطلب یه کد خاص رو بذارین تا پلاگین رو فراخوانی کنه.
اما پیشنهاد من برای کار شما اینه که از کامپوننت DJCatalog استفاده کنین. یه کامپوننت خیلی عالی که محصولاتتون رو به بهترین و زیباترین شکل ممکن نمایش میده.
دمو رو ببینین:

می تونین فارسی شده رو از جومینا دانلود کنین: کامپوننت کاتالوگ ساز جومینا! نسخه 2

اگه بخواین تو صفحه اول مطلبی نداشته باشین و فقط محصولات نمایش داده بشه، میتونین صفحه اصلی سایت رو به این کامپوننت لینک بدین. همچنین میتونین با استفاده از پلاگینی که داره، محصولاتتون رو تو مطالب قرار بدین
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط I.from_iran ، alirezazx ، شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
۱۵-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ صبح
ارسال: #3
سلام
ممنون ازتون
میرم این کامپوننت رو تست کنم
ولی این پلاگین بدجوری دلمو گرفته بود
اگه یکی که وارده یه تستش کنه خیلی خوبه
دوباره سلام
کامپوننت رو نصب کردم
خوب هست ولی به زیبایی این پلاگین محصولات رو نمیچینه Tired
چند تا عیب کوچیک هم داره
مثلآ گزینه قیمتش دو تا صفر زیاد میزنه و علامت دولار رو نشون میده
حالا نمیشه یه نگاهی به این پلاگین بکنید
قول میدم بعد از راه اندازیش روی سایتم این پلاگین رو فارسی کنم Smile
امضاء alirezazx
جملا رو با پارس جوم شناختم
جملا رو با پارس جوم ادامه میدم
جملا رو با پارس جوم به پایان میرسونم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۵-۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۲ عصر
ارسال: #4
(۱۵-۲-۱۳۹۰ ۰۳:۳۸ صبح)alirezazx نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون ازتون
میرم این کامپوننت رو تست کنم
ولی این پلاگین بدجوری دلمو گرفته بود
اگه یکی که وارده یه تستش کنه خیلی خوبه
دوباره سلام
کامپوننت رو نصب کردم
خوب هست ولی به زیبایی این پلاگین محصولات رو نمیچینه Tired
چند تا عیب کوچیک هم داره
مثلآ گزینه قیمتش دو تا صفر زیاد میزنه و علامت دولار رو نشون میده
حالا نمیشه یه نگاهی به این پلاگین بکنید
قول میدم بعد از راه اندازیش روی سایتم این پلاگین رو فارسی کنم Smile

دوست عزیز
پلاگینی که فرمودین اصلا این کاره نیست! یعنی برای ساخت گالری عکس تو مطالب به کار میره. من یه نگاهی بهش انداختم. معمولا این پلاگین های ایجاد Thumbnail، روی تمام عکس های سایت افکتشون اعمال میشه و خیلی کنترل کاملی به کاربر نمیدن.
برای نمایش و معرفی محصولات، بهترینش به نظر من همون دی جی کاتالوگه که امکانات زیادی رو به شما میده. چون اصلا برای همین کار ساخته شده و فیلدهایی داره برای دریافت اطلاعات کالاها و نمایش اون ها تو سایت.
شما اگه بخواین از این پلاگین برای نمایش محصولاتتون استفاده کنین، هربار باید همه مشخصات اون رو برای هر محصول به طور دستی وارد کنین. در حالی که این کامپوننت فیلدهای لازم رو برای این کار داره.
این که میگین محصولات رو به زیبایی نشون نمیده تعجب میکنم. دمو رو ندیدن؟ با استفاده از این کامپوننت میتونین برای محصولاتتون دسته بندی داشته باشین و کاربر میتونه براساس اون دسته بندی ها جستجو داشته باشه تو محصولاتتون. همچنین به طور نامحدود میتونین زیرمجموعه بسازین برای دسته بندی محصولات.
همچنین برای توضیحات محصولاتتون، اگه توضیحات طولانی باشه، میتونین با استفاده از پلاگین صفحه بندی این کامپوننت، به زیبایی توضیحات هر محصول رو صفحه بندی کنین و تو تب های مختلف نشون بدین. قابلیتی که من تو هیچ افزونه دیگه ای ندیدم. اینجا رو ببینید:

این هم انواع چیدمان نمایش محصولات:

پلاگین مد نظر شما هیچ کدوم از این کارهارو نمیکنه. فقط تصاویر محصولاتتون رو با افکت لایت باکس نمایش میده. همین!
اگه میخواین یه سایت حرفه ای داشته باشین برای محصولاتتون و اون هارو به بهترین نحو ممکن به مشتری معرفی کنین، اون پلاگین اصلا بدردتون نمیخوره.
برای حل مشکلاتی هم که فرمودین، قطعا راه حلی هست.
باز هم خودتون میدونین. من فقط پیشنهاد دادم
موفق باشین
امضاء Mojtaba Pordel
There Is Always a Solution

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، alirezazx ، شاهین سمیع عادل ، I.from_iran
۱۶-۲-۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ صبح
ارسال: #5
سلام
امروز از صبح دارم با این کامپوننت کار میکنم
در واقع حق با شما بود و من زود قضاوت کردم
در کمال سادکی و با چند کلیک میتونیم سایت رو بسازیم
واقعآ از شما ممنونم
امضاء alirezazx