زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارور 500 هنگام ایجاد مجموعه جدید
۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #1
با سلام و خسته نباشد
من یه جوملا 2.5 رو سایتم دارم چند وقتی بود که مجموعه جدیدی نساخته بودم امروز وقتی رفتم واسه ساخت مجموعه جدید با این ارور روبرو شدم نمایش کلاس یافت نشده [کلاس, فایل]: categoriesViewcategory, /home/u532821612/public_html/administrator/components/com_categories/views/category/view.html.php
من زیاد وارد نیستم اگه لطف کنین یه راهنمایی دقیق برام بزارین تا بتوم مشکلم رو حل کنم ممنون میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ صبح
ارسال: #2
یکبار دیگر جوملا رو اکسترکت، پوشه installation رو حذف کنید و تست کنید

قبل از هر کاری بک اپ فراموش نشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط صدرا حسابی
۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ صبح
ارسال: #3
ممنون از لطفتون ولی متوجه منظورتون نشدم میشه واضح تر توضیح بدین ممنون میشم
۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۲۶ صبح
ارسال: #4
دوسا عزیز همونطور که برای نصب جوملا اقدام کردید، مجددا در ریشه، فایل زیپ جوملا رو اکسترکت کنید اما با این تفاوت که دیگر نباید مراحل نصب رو سپری کنید،

بلافاصله بعد از اکسترکت، فولدر installation رو حذف و ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۶ عصر
ارسال: #5
ممنون عزیز من اولین باری هست که دارم رو ساخت سایت کار میکنم و زیاد هم برنامه نویسی یا اصطلاحات رو کامل بلد نیستم
اگه لطف کنین واضح مراحل رو برام بنویسین ممنون میشم اگه زیاد حساسیت بخرج میدم میترسم زحمات این چند وقتم از بین بره
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان