زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۲۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چطور جدول بسازم
۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۵۳ صبح
ارسال: #1
چطور جدول بسازم
سلام من یه کامپ.نیت فوق اعاده براساخت جدول پیدا کردم
Downloads | Joomla 1.6.x / 1.7.x
ولی نمیدونم چطور استفاده کنم البته توضیح هایی فارسی سازش گفته
توضيحات:

Event Table Edit يك كامپوننت براي ايجاد جداول تو سايت هاي جوملاييه (بدون نياز به اديتور). شما مي تونين خيلي راحت جدول رو تو مديريت جوملا (Backend) ايجاد كنيد و تنظيمات اوليه رو انجام بدين. بعد از طريق لينك دادن به اون، مي تونين بقيه كارها مثل ايجاد ستون ها و رديف ها رو در بخش كاربري سايت انجام بدين. جالب اينجاست كه مي تونين نوع داده هاي ورودي رو براي ستون هاي جدول مشخص كنين. مثلا ستون 1 فقط متن معمولي باشه. ستون 2 تاريخ، ستون3 ساعت، ستون4 عدد صحيح، ستون 5 عدد اعشاري، ستون6 لينك،* ستون7 آدرس ايميل. همچنين مي تونين ليست هاي كشويي ايجاد كنين و از اون ها تو جداولتون استفاده كنين.
نكته جالب توجه ديگه اين كه مي تونين از سطوح دسترسي قدرتمند جوملا 1.6 - 2.5 براي دادن مجوز به كاربران براي ويرايش و مديريت جداول استفاده كنين.
امكان ديگه اين كه ميشه تو خونه هاي جدول از BBCode ها استفاده كرد.
ف-ي-ل-ت-ر عبارات و متون جدول، گرفتن خروجي اكسل از محتواي جدول، چاپ جدول، اضافه كردن متن دلخواه قبل و بعد از جدول و نيز ايجاد صفحه بندي براي جدول هاي داراي تعداد رديف هاي زياد، از ديگر امكانات اين كامپوننت ارزشمنده.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۴-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۳۲ عصر
ارسال: #2
چطور جدول بسازم
د.ستان کسی اطلاعی نداره خیلی نیازش دارم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان