زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۴۷ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در سایت
۳-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ عصر
ارسال: #1
مشکل در سایت
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من یه سایتی روی لوکال دارم با وب سرور xammp مشکلش اینه که وقتی در قسمت مدیریت سایت کار میکنی هرزگاهی خروج میکنه و ورود دوباره میخواد و هم اینکه بعضی کامپوننت ها رو باز نمیکنه مثلا ورود به سایت خود جوملا رو نصب کردم و قتی لینک عضویتش رو میزنی به صفحه عضویت نمیره و خطای کامپوننت میده یا مثلا یک تماس ایجاد کردم و لینک دادم به یه منو که باز نمیکنه یه علتش از کوکی ها میتونه باشه که اونم چک کردم از قبل هم خالی بود و الان هم که خالیه چون روی لوکال هست. لطفا راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۳-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ عصر
ارسال: #2
مشکل در سایت
به نظر بنده از ومپ استفاده کنید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط gamentech ، clik8000 ، bbyk
۴-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ صبح
ارسال: #3
مشکل در سایت
بحث خروج شاید برگرده به مدت زمان تعیین شده برای "نشست"
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، محمدسلیمانی ، mahan ، bbyk
۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ صبح
ارسال: #4
مشکل در سایت
با سلام.
دوستان من ماژول mod_zt_latestnews رو تازگي ها نصب كرده بودم كه مشكل از اين بود نمي دونم مشكلش چيه منتها بعد از غبرفعال سازي مشكل حل شد فك كنم از اين انجمن دانلود كردم اگه دوستان مي دونن مشكل ماژول چيه لطفا راهنمايي كنيد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان