زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۶:۴۶ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاموش کردن smart load
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ صبح
ارسال: #1
خاموش کردن smart load
با سلام من می خوام در یک slide show چند عکس نشون بدم که متاسفانه موفق نشدم .تا این که متوجه شدم قالبی که من از ان استفاده می کنم از smart load استفاده می کنه و ادرس عکس را با یک زدر ضممینه عوض می کنه حالا می خوام smartload رو ز کار بندازم ولی نمیدونم از کجا باید این کار را بکنم .ن smart load یک جاوا اسکریپت است
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #2
RE: خاموش کردن smart load
دوست عزیز فکر می کنم نمیشه به صورت کلی به این سئوال پاسخ داد .
اون که شما می گین smarty load است .
مسلماً تغییر در این قالب ها به خود قالب و نحوه اجرای اون صدمه می زنه . در کل فکر می کنم یا باید قید قالبتون را بزنین یا قید افزونه ای که استفاده می کنین .
نقل قول: قالب هایی که از این سیستم استفاده می کنند گرافیک آنها از خود قالب جدا هست و به صورت زنجیره ای cache می شن و در نتیجه سرعت بالا میره .

نقل قول: Smarty از Php و Zend Engine بهره میگیرد و برنامه ها را با کمترین زمان ممکن اجرا میکند چون اسمارتی یکبار الگو را کامپایل میکند تا زمانی که الگو تغییری حاصل نکند دیگر نیاز به کامپایل آن ندارد از طرفی Smarty از Caching به نحو احسنت بهره گرفته است

توضیحاتی راجع به smarty را می تونین از این صفحه ببینین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان