زمان کنونی: ۳۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نامنظم بودن فرم دسترسي سريع
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۵۷ صبح
ارسال: #1
نامنظم بودن فرم دسترسي سريع
باسلام خدمت اساتيد
من از ماژول دسترسي سريع كه در جومينا هست استفاده مي‌كنم اما اين ماژول در برخي از قالب ها انتهاي همه باكس ها برابر است و در برخي از قالب ها نه مي خواستم بدانم ايا در قالب هايي كه انتهاي اين باكس ها برابر است كد خاصي وجود دارد كه در بقيه نيست؟ كسي مي دونه كه اين كد چيه؟
براي روشن شدن مطلب عكس هردو مورد را اينجا قرار مي دهم:

[تصویر:  download.php?imgf=13044346551.JPG]
راهنمايي:
داخل ماژول را باز كردم باكس ها در داخل تيبل قرار دارد و عرض تيبل %100 است.
امضاء hayat
حكمت سرا!
جستارهاي شبه فلسفي در حوزه دين و فرهنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #2
RE: نامنظم بودن فرم دسترسي سريع
البته من از این ماژول استفاده نکردم ولی در کل قالب هایی که سایز left و right آنها زیاد کوچک و زیاد بزرگ باشند معمولاً مشکل را پیدا می کنند . البته طریقه کد نویسی CSS قالب هم در این ماژول ها تأثیر می گذاره .
باز هم صبر کنین ببینیم دوستان دیگر اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند .
امضاء شاهین سمیع عادل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
/ دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طراحی وب سایت شرکتی ، شخصی ، فروشگاهی ، انجمن های گفتگو
: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ صبح
ارسال: #3
(۱۴-۲-۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ صبح)شاهین سمیع عادل نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته من از این ماژول استفاده نکردم ولی در کل قالب هایی که سایز left و right آنها زیاد کوچک و زیاد بزرگ باشند معمولاً مشکل را پیدا می کنند . البته طریقه کد نویسی CSS قالب هم در این ماژول ها تأثیر می گذاره .
باز هم صبر کنین ببینیم دوستان دیگر اطلاعات بیشتری در این زمینه دارند .
اين دو قالبي كه من امتحان كردم از نظر سايز و غيره هيچ تفاوتي نداره فقط يكي با آرتيستر ورژن پايين ساخته شده و ديگري با ورژن بالا مي خواستم بدانم كه چه اتفاقي افتاده كه در ورژن بالا اين مشكل حل شده و باكس ها از بي نظمي در آمده
امضاء hayat
حكمت سرا!
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #4
ارتیستر 2 مشکل داره در کل و فکر کنم با دستکاری css ها بتونید کمی تغییرات اعمال کنید!!
امضاء I.from_iran
با خدا باش و پادشاهی کن / بی خدا باش و هر آنچه خواهی کن
Drink
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۴۴ صبح
ارسال: #5
(۱۴-۲-۱۳۹۰ ۰۲:۳۹ صبح)I.from_iran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارتیستر 2 مشکل داره در کل و فکر کنم با دستکاری css ها بتونید کمی تغییرات اعمال کنید!!
ممنون
من هم قبول دارم كه بايد تغييراتي انجام گرفت ولي ان تغييري كه بايد انجام بگيرد چيه؟
آرتيستر 2 مشكلاتي داره ولي آرتيستر بالاتر مشكلات ديگري داره كه در ورژن پايين تر نيست
امضاء hayat
حكمت سرا!
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۵۲ صبح
ارسال: #6
بنظرم در قسمتی که select list ماژول نمایش داده میشه رو پیدا کنید و براش width مد نظرتون رو تعیین کنید. البته من ماژولو دانلود نکردم ببینم هست یا نه! و اینکه تو قالب کد مشابهش رو نمیدونم
در هر صورت خواستم تا موقعی که اساتید بزرگوارد سرشون خلوت شد باز شما یک امتحان کرده باشی شاید مشکل برطرف شود.
موفق باشین
امضاء I.from_iran
با خدا باش و پادشاهی کن / بی خدا باش و هر آنچه خواهی کن
Drink
 سپاس شده توسط hayat
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۸:۱۳ صبح
ارسال: #7
الان كه من نگاه كردم درست نمايش داده ميشه ولي بايد تغيير كوچكي در كدهاي سي اس اس قالب داده بشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط hayat
۱۴-۲-۱۳۹۰, ۰۲:۰۴ عصر
ارسال: #8
(۱۴-۲-۱۳۹۰ ۰۵:۵۲ صبح)I.from_iran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنظرم در قسمتی که select list ماژول نمایش داده میشه رو پیدا کنید و براش width مد نظرتون رو تعیین کنید. البته من ماژولو دانلود نکردم ببینم هست یا نه! و اینکه تو قالب کد مشابهش رو نمیدونم
در هر صورت خواستم تا موقعی که اساتید بزرگوارد سرشون خلوت شد باز شما یک امتحان کرده باشی شاید مشکل برطرف شود.
موفق باشین

ممنون از راهنمايي شما.

من در سي اس اس كد
.art-Block select
{
    width:96%;
}
را پيدا كردم و در سي اس اس قالب مشكل دار كپي كردم حل شد.
ممنون
امضاء hayat
حكمت سرا!
 سپاس شده توسط شاهین سمیع عادل ، Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان