زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۲۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در پخش ویدیو توسط videoflow
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ عصر
ارسال: #1
درود
دوستان جدیدا نمایش فیلم ها در سایتم دچار مشگل شده و به درستی اجرا نمی شوند.
اگر به سایت من برید و روی تصویر هر فیلم کلیک کنید می بینید که به صفحه جدیدی انتقال داده می شوید در حالی که باید یک لایت باکس باز شود
تمام ماژول های نصب شده رو یک بار غیرقعال کردم تا شاید تداخل از بین بره اما متاسفانه توفیقی حاصل نشد
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #2
به سایت شما بریم؟ اکی وقتی آدرسشو پیدا کردیم حتما مزاحمتون میشیم Rose

خب دوست عزیز آدرس سایتت کو؟ Smile
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ عصر
ارسال: #3
یادم رفت ببخشید
cineportint.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ عصر
ارسال: #4
اولا یک پیشنهاد داشتم و اون اینکه یکم روی گرافیک و فونت های اینتروتون کار کنید

فکر میکنم اینترو پرسپولیس هست، اما تصاویر استفاده شده کاملا بی کیفیت هستند و باعث میشه ظاهر زیاد جالب به نظر نرسه

بنده سایتتون رو دیدم، با انتخاب یک کلیپ صفحه سفید نمیاد، وارد یک صفحه دیگه میشه و یک صفحه سفید میاد که میزان امتیاز کلیپ رو فقط نمایش میده

احتمالا پلاگینی نصب نکردید که مشکل زا باشه و تداخلی ایجاد کرده باشه؟
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط belal.taheri
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۱ عصر
ارسال: #5
Rose
ممنون از پیشنهادت کا. چشم حتما. بله پرسپولیسه
والا نمی دونم. همه پلاگین هایی که نصب کرده بودم هم غیرفعال کردم اما خب درست نمیشه.
جدیدا فهمیدم که به جز اینکه در این ماژول مشکل ایجاد شده در صفحه مدیریت هم اختلال ایجاد شده و هیچ لایت باکسی باز نمیشه بلکه همه به صفحه دیگه انتقال داده میشن.
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #6
در مدیریت گاهی چنین مشکلی بوجود میاد و در اکثر مواقع دلیل اون اینه که قبل از لود شدن کامل صفحه کلیک میشه. وقتی شما کلیک میکنید صفحه کاملا لود شده و تمام شده و یا در حال لود هست؟
امضاء سعید حمزه زاده
۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ عصر
ارسال: #7
نه لود کامل شده. الان شما توی نمایش فیلم هم نمونه رو دیدید
حتی یک بار ماژول ویدیو فلو رو حذف و دوباره نصب کردم اما فایده نداشت
(۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ عصر)سعید حمزه زاده نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولا یک پیشنهاد داشتم و اون اینکه یکم روی گرافیک و فونت های اینتروتون کار کنید

فکر میکنم اینترو پرسپولیس هست، اما تصاویر استفاده شده کاملا بی کیفیت هستند و باعث میشه ظاهر زیاد جالب به نظر نرسه

بنده سایتتون رو دیدم، با انتخاب یک کلیپ صفحه سفید نمیاد، وارد یک صفحه دیگه میشه و یک صفحه سفید میاد که میزان امتیاز کلیپ رو فقط نمایش میده

احتمالا پلاگینی نصب نکردید که مشکل زا باشه و تداخلی ایجاد کرده باشه؟

راستی درباره اینکه چه فونتی و چطور بذارم هم اگه میشه یه راهنمایی بکنید. در ضمن میخواستم که رنگ هایپرلینک های منوی بالای صفحات سایتم رو فقط تغییر بدم که بهتر دیده بشن. در اینباره هم می تونید راهنمایی کنید؟
۵-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ عصر
ارسال: #8
دوستان مشگل من حل نشده هنوز...
۵-۱۱-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ عصر
ارسال: #9
اگه قبلا روی همین قالب کار میکرده، مشکل باید به تداخلهای جاوا اسکریپت بر گرده، ممکنه برای بهینه سازی سایت از پلاگین jbetolo یا LAZY LOADER یا ... که اونها رو هم برای تست باید غیرفعال کنید و ممکنه باعث این مشکل شده باشند، ببینید از اون موقع که خراب شده چه افزونه هایی استفاد کردید؟ و این که یک بار تست کنید چند ویدئو آخر رو از حالت انتشار خارج کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط belal.taheri
۶-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۳۹ صبح
ارسال: #10
سلام
این پلاگین ها که گفتید رو نصب نکردم روی سایتم.
همونطور که قبلا هم اضاره کردم، تمام افزونه هام رو غیرفعال هم بکنم باز فایده نداره
اگر امکانش باشه می تونم رمز مدیریت سایت رو هم در اختیارتون بذارم تا اگر زحمتی نیست خودتون هم نگاهی بندازید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان