زمان کنونی: ۱۴-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول ارسال خبر
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ عصر
ارسال: #1
ماژول ارسال خبر
سلام
من کامپونت یا ماژولی می خواهم که با آن افرادی که به سایت سر میزند بتوانم برای سایت مطلبی و عکس برای سایت ارسال کنند وبعد از تایید مدیریت اون مطلب بتوانم در سایت به نمایش بگذارم اگه دوستان لینک این ماژول یا کامپونت برای دانلود بزارند ممنونم میشم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ عصر
ارسال: #2
ماژول ارسال خبر
دوست عزیز سلام
حسین جان
شما توسط خود جوملا میتوانید این امکان رو فراهم کنید
شما منوی را درست کنید و نوع اون رو میتونید ارسال مطلب قرار دهید ، تا کاربران بتونن مطلب در سایت قرار دهند .
دوما برای عکس هم به نظر من میتونی از داتسو استفاده کنی که کاربران میتونن عکس ارسال کنن
البته افزونه های دیگر هم مثل فوکاگالری شاید این امکان را داشته باشند
ولی من از داتسو استفاده میکنم(البته تجاری هست)

برقرار باشید دوست عزیز Rose
امضاء محمدرضا بهارلو
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قم اس ام اس ::. سامانه ارسال پیام کشوری
ارائه پنل کاربری ، نمایندگی ، واگزاری خطوط مجازی ، تعرفه ثابت 100 ریال ، امکانات نامحدود و فوق العاده ، پنل رایگان ، شماره اختصاصی رایگان و....
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
& دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
09109984196
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan ، Zhyar
۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۵۳ صبح
ارسال: #3
ماژول ارسال خبر
سلام اینجانب مدیر سایتsafoora.ir هستم یه ماژول خبرناه میخاستم.مثل این سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون میشم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۹-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ صبح
ارسال: #4
ماژول ارسال خبر
درخواست های افزونه را در انجمن درخواست افزونه جوملا و در تاپیک جدید اعلام کنید !
میتوانید از acymailing استفاده کنید و این سایت هم از همین افزونه استفاده کرده.
این افزونه نسخه رایگان و تجاری دارد که نسخه رایگان هم کافی بنظر میرسه البته نسخه تجاری آن هم در انجمن و سایت های وارز موجود است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان