زمان کنونی: ۱۵-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با sh404sef
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۰۹ صبح
ارسال: #1
مشکل با sh404sef
سلام علیکم؛
من کامپوننت sh404sef نصب کردم ولی چندتا مشکل برام بوجود اومده که نتونستم حل کنم. ممنونم میشم اگه دوستان کمکم کنن.
اول اینکه وقتی کامپوننت رو فعال میکنم در صفحه اول سایتم منوها و محتوای صفحه اول رو نشون نمیده و فقط قسمت هدر و فوتر رو نشون میده.

[تصویر:  m0l1z43ebufxjjcdva9r.jpg]

و باید به آدرسم "fa" اضافه کنم تا صفحه اولم رو کامل نشون بده.
مشکل بعدی هم این هست که : با اینکه برای مطالبم از نام مستعار استفاده میکنم اما در آدرس سایت نام مستعار مطالب به صورت عدد درمیاد.

[تصویر:  7jz29inkarurbk2wxjwu.jpg]

البته لازم به ذکر است که بعد از ذخیره مطلب نام مستعار مطلبم در قسمت مدیریت به شکل فارسی می باشد و مشکلی ندارد فقط در قسمت سایت این مشکل وجود دارد.

[تصویر:  w1nbn03uu1f36la2woc7.jpg]

و مشکل دیگه اینه که وقتی روی یک مجموعه کلیک میکنم کلمه "table" رو به آدرسم اضافه میکنه.

[تصویر:  rkmao3khzwm33m8sfgy8.jpg]

البته من چون زیاد با این افزونه کار نکردم ترسیدم مشکلات بیشر بشه زیاد دستکاریش نکردم.

ممنون میشم دوستا کمکم کنن
امضاء babani
اللهم صل علی محمد و آل محمد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ عصر
ارسال: #2
مشکل با sh404sef
سلام علیکم و رحمه الله
حاج آقا از سئوی خود جوملا استفاده کنید
برای نام مستعار هم که باید تنظیمات سئو اعمال شود
سعی بفرمایید مشکلات را یکی یکی مطرح نمایید تا بهتر به نتیجه برسید
اجرکم عندالله
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط pari2 ، Reza Ganji ، babani
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ صبح
ارسال: #3
مشکل با sh404sef
سلام مجدد
من سئوی خود جوملا رو فعال کردم و همه کاراشم انجام دادم
این مشکلات بعد از فعال کردن sh404sef بوجود اومدن .
البته فعلا بک آپ قبل از نصب این افزونه رو برگردونم فعلا مشکلی ندارم
من راجع به بحث سئو و مخصوصاً سئوی جوملا یه خرده اطلاعات کسب کردم
اما حقیقت امر اینه که کارشناسان محترم راجع به استفاده از سئوی خود جوملا یا استفاده از افزونه های سئو نظرات کاملاً متفاوتی فرمودن
و من نتونستم به یک تصمیم گیری نهایی برسم
ولی به نظرم بالاخره این افزونه ها بدون خاصیت که نیستن ؟
اما حالا من نتونتم ازش درست استفاده کنم و تنظیماتشو درست انجام بدم و دچار مشکلات بشم،این دیگه مشکل منه.
به نظر شما اینطور نیست؟؟؟
امضاء babani
اللهم صل علی محمد و آل محمد

۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ صبح
ارسال: #4
مشکل با sh404sef
در مورد table که باید عرض کنم احتمالا یا نام مستعار منوتون رو table گذاشتین و یا نام مستعار یکی از مجموعه هاتون هست

در مورد سئو جوملا هم باید عرض کنم برای سایت های معمولی با کامپوننت های ساده مشکلی نیست، این افزونه ها بیشتر کاربرد برای افزونه هایی دارند که با سئو جوملا هماهنگ نیستند

فکر نمیکنم با سئو خود جوملا مشکلی داشته باشید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط babani ، Reza Ganji
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۳۲ صبح
ارسال: #5
مشکل با sh404sef
ببینید سئو چیزی نیست که با نصب یا افزونه بشه سایر مسائل رو نادیده گرفت
بحث هایی مانند کلید واژه ها و متا تگ ها و افزایش لینک های درونی و بیرونی و غنی بودن مطالب وب سایت مسائلی هستند که به محبوبیت وب شما در موتوهای جستجو کمک میکنند...
از یه آمار گیر مناسب هم مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استفاده کنید تا بهتر از عملکردتون اطلاع حاصل کنید.
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

Ok
 سپاس شده توسط babani ، Reza Ganji ، rasooli.m
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۲۵ صبح
ارسال: #6
مشکل با sh404sef
درود
با توضیحاتی که دوستان دادند فکر میکنم نتیجه گیری مناسبی داشته باشید.منم توضیحاتی در این مورد میدهم.
ببینید در جوملا 2.5 نیازی نیست برای اینکه نام های مستعار فارسی شوند از افزونه ای استفاده کنید فقط کافیست در تنظیمات کای سایت و در سربرگ سایت گزینه Unicode Aliases که معنیش نام مستعار یونیکد شده میشود را روی بله تنظیم کنید و سپس مراحل دیگر سئو را انجام دهید.
برای آموزش سئو در انجمن آموزش های جوملا تاپیک بهینه سازی جوملا برای موتورهای جستجو را مطالعه کنید و همچنین در انجمن آموزش های کاربردی کتاب آموزش سئو رو که قرار دادم دانلود و مطالعه کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Zhyar ، babani
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان