زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در css
۲۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ صبح
ارسال: #1
مشکل در css
سلام . وقت شما به خیر .
ماژول کالای تصادفی سایتم یک سری اشکالات داره . مثلا اسم بعضی از کالاها دو خط میشه و اسم میره زیر عکس محصول قرار میگیره . یا فقط قیمت محصول رو میزنه یعنی تخفیف و قیمت نهایی رو نمیزنه و یا اصلا سبد خریدش رو نشون نمیده . حالا وقتی با فایرباگ میخوام عکس یک محصول و یا سبد خرید رو جا به جا کنم سبد خرید و عکس همه محصولات صفحه اصلی با هم جا به جا میشن .آیا برای جابجا شدن فقط همون عکس باید کد خاصی اضافه کرد .
ممنون میشم راهنمایی کنید .
متشکرم
امضاء seratstore
فروشگاه محصولات قرآنی صراط
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۳۴ صبح
ارسال: #11
مشکل در css
سلام به همه دوستان .
دوستان کسی نمیتونه یه راه اصولی برای این مشکل ارائه بده ؟
امضاء seratstore
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ صبح
ارسال: #12
مشکل در css
من کلی باهاش ور رفتم ولی چون در سورس استایل دهی شده اون قسمت مسیر سی اس اس مشخص نیست.
تنها راهش اینه ارتفاع یا همون height دایوی که عنوان محصولات دراون قرار دارند رو 29 پیکسل کنید.
فقط چند محصول اینگونه هست و چون این ماژول تصادفی محصولات رو نمایش میده برای همین برخی دوستان حتی با چندبار رفرش کردند هم نمیبینند.
این مشکل بخاطر عرض کم موقعیت چپ و طولانی بودن عنوان محصول نسبت به عرض هست و درکل یا باید قالب ویرایش بشه و یا سایز فونت کم بشه و یا ارتفاع اون موقعیت رو 29 پیکسل کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط seratstore
۳۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۳۱ صبح
ارسال: #13
مشکل در css
آقای گنجی ممنون از پیگیریتون .
مشکل همینجاست که من نمیتونم محل کدها رو پیدا کنم یعنی نوشته element style . همین ارتفاعی رو که شما هم فرمودین جزء همون المنت استایله الان 22 هست و به قول شما باید به 29 تغییر کنه .
امضاء seratstore
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان