زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۱:۴۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افزونه تبادل پیام (UddeIm) - نسخه 2.7 - پارسی + پلاگین آپلود فایل
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۲۴ عصر
ارسال: #1
سلام
ترجمه : توسط آقای مجتبی پردل
در این پست می خوام یکی از بهترین افزونه های تبادل پیام (سرویس ایمیل) برای جوملا رو معرفی کنم.
افزونه UddeIm یک افزونه ارزشمند تبادل پیامه که دقیقا شبیه سرویس ایمیل کار میکنه (Inbox, outbox, Compose, Archive, etc). این افزونه تشکیل شده از یک کامپوننت و چندین ماژول و پلاگین.

نکات:

1- اين افزونه آخرين نسخه است و از نسخه 2 به بعد با ترجمه من در سايت سازنده افزونه ارايه شده. (نسخه اصلي كه از سايت سازنده دريافت مي كنيد، كاملا rtl نيست)
2- ماژول ها و پلاگین ها كاملا پارسی شده.
3- کار ترجمه بسیار زمان بر بوده، چون فایل زبان متشکل از حدود 1170 خطه و هر خط از عبارات و جملات خیلی طولانی تشکیل شده. اگه نگاهی به قسمت مدیریت افزونه بندازین، می بینین که چه کار طاقت فرسایی بوده ترجمه اون همه توضیحات گزینه های مختلف افزونه. تو نسخه های قدیمی، بخش مدیریت (یعنی حدود 90% افزونه) اصلا ترجمه نشده بوده.بنابراين از نسخه 2 به بعد، من از اول ترجمش کردم.
4- این سیستم ایمیل دارای 8 قالب مختلفه (غیر از قالب پیش فرض) که همه 9 قالب رو كاملا بهينه و rtl کردم. انصافا قالب های قشنگی داره.
5- حتی استایل بخش مدیریت هم به صورت کاملا rtl دراومده.
6- بخش راهنمای افزونه هم كاملا ترجمه شده.
7- تو اين نسخه جديد، كل ترجمه رو دوباره بازبيني و اصلاح كردم.
8- افزونه، یه فایل pdf هم داره که راهنمای کامل افزونه است. هرجا مشکل داشتین میتونین به اون فایل مراجعه کنین (مثلا در مورد چگونگي استفاده از پلاگين ها).
9- تو نسخه جديد،* تاريخ و تقويم جلالي هم به افزونه اضافه شده (نمي دونم خود سازنده افزونه اين تقويم رو نوشته يا كار يك ايرانيه. ولي به هرحال تو تنظيمات افزونه، ميشه انتخاب كرد كه تقويم جلالي باشه يا ميلادي - جالبه كه تقويم جلالي كاملا اختصاصي براش نوشته شده. يعني اينطور نيست كه تقويم جوملا رو بخونه.).

محتوای افزونه:

1) کامپوننت UddeIm: سیستم تبادل پیام جامع و کامل که به تنهایی و بدون ماژول ها و پلاگین ها، کامله و به خوبی کار میکنه.
2) ماژول نمایش پیغام های جدید در کادر شناور (وقتی پیغام جدیدی برسه، یه کادر شناور ظاهر میشه و کاربر رو آگاه می کنه)
3) ماژول نمایش بخش های اصلی کامپوننت (صندوق ورودی و خروجی، آرشیو، ارسال پیام و ...) در یک ليست
4) ماژول نمایش آمار سیستم تبادل پیام
5) پلاگین جستجو (امکان جستجو در میان پیام ها رو از طریق جستجوی خود جوملا فراهم میکنه)
6) پلاگین لینک به کامپوننت در مطالب: این یکی خیلی جالبه. نویسنده هر مطلب می تونه با استفاده از این پلاگین در انتهای مطلبی که می نویسه، لینکی ایجاد کنه تا کاربر از طریق اون لینک بتونه برای نویسنده مطلب، پیام بفرسته.
7) 4 تا پلاگين هم داره براي متصل شدن به CB

لینک های مرتبط:

معرفي افزونه در جوملا جهاني

سایت سازنده افزونه

دانلود نسخه اصلی (پارسی هست، اما استايل ها بهينه نيست)

دانلود قالب ها به همراه اسکرین شات های قالب ها (نسخه اصلی قالب ها؛ بهینه نشده)

طریقه نصب:
ابتدا کامپوننت و سپس ماژول ها و پلاگین ها رو نصب کنین. بعد هم فایل حاوی قالب ها رو در پوشه templates واقع در :
your_domain\components\com_uddeim\templates
اکسترکت کنین. بعد میتونین از تنظیمات کامپوننت، قالب مورد نظر رو انتخاب کنین.
من پلاگین پریوم را هم برای شما اضافه کردم ! که شما بتوانید فایل نیز اپلود کنید !
هر چند تجاری است ،
اما به مناسبت آغاز امامت حصرت مهدی (عج) این پلاگین را قرار دادم !

فایل‌(های) پیوست شده
UddeIm_2.7_j1.6-j2.5_fa_Unzip 1st.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 243
اندازه 2.22 مگابایت

uddeIM_templates_2.7_rtl.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 209
اندازه 2.05 مگابایت

امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط محمدرضا بهارلو ، Reza Ganji ، resam_adiban ، btheme
۲۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۳۰ عصر
ارسال: #2
با سلام.
من این افزونه را نصب کردم.موقع ارسال پیام و انتخاب کاربر دچار مشکل میشم.چون ما 3 گروه با نام های "معلمین" و "والدین" و "انجمن اولیا و مربیان" داریم و داخل هر گروه تعداد زیادی یوزر هست که برای انتخاب کاربر یک لیست طولانی و آزار دهنده ای میشه... ایا راهی هست که بشه بر اساس گروه انتخاب کرد؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان