زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۴۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماژول نوشتن مطالب توسط دیگران
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۵۷ صبح
ارسال: #1
با سلام
ماژول یا کامپونت میخواستم که دیگران هم بتونن مطلب بنویسن وبعد از تایید منتشر بشه

سایت من tt3.ir اخبار علمی و فناوری
BravoJoomla 2.5
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #11
RE: ماژول نوشتن مطالب توسط دیگران
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱ ۰۴:۵۷ صبح)saleh2 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
ماژول یا کامپونت میخواستم که دیگران هم بتونن مطلب بنویسن وبعد از تایید منتشر بشه

سایت من tt3.ir اخبار علمی و فناوری
BravoJoomla 2.5

شما الان به جوابتون نرسید ؟؟ تشکر کردید که به جوابتون رسیدید دوباره همون سوال رو میپرسید و اسپم میزنید !

(۲۴-۱۰-۱۳۹۱ ۰۸:۲۸ صبح)mal2moh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
برای Joomla 1.5 می خوامش لطفا

میتونی از کامپوننت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنی که کارش واقعا عالی هست
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mal2moh
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۲۵ عصر
ارسال: #12
باید داشته باشم ؛ شب نگاهی میندازم ، البته نسخه وارز نیست ، قبلا ً که برا نینجافورج کار انجام میدادم دسترسی توسعه دهنده رو داشتم ..دودره کردم Devil
امضاء Pourdaryaei
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط سعید حمزه زاده ، mal2moh
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ صبح
ارسال: #13
نقل قول: باید داشته باشم ؛ شب نگاهی میندازم ، البته نسخه وارز نیست ، قبلا ً که برا نینجافورج کار انجام میدادم دسترسی توسعه دهنده رو داشتم ..دودره کردم Devil
عزیز نسخه تجاری اش را دارید ؟
من به دنبال یک افزونه هستم که کاربر فقط بتواند عنوان خبر ، + انتخاب مجموعه کند !
نمی خواهم ویرایشگر خود جوملا باشد !
مثلا تصویر که می خواهد اضافه کند ! نتواند دایرکتوری تصاویر سایت را ببنید !
امضاء rezaetemadi
راه اندازی سایت فروش فایل با بهترین فروشگاه ساز فایل جوملا

۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ عصر
ارسال: #14
RE: ماژول نوشتن مطالب توسط دیگران
(۲۶-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نقل قول: باید داشته باشم ؛ شب نگاهی میندازم ، البته نسخه وارز نیست ، قبلا ً که برا نینجافورج کار انجام میدادم دسترسی توسعه دهنده رو داشتم ..دودره کردم Devil
عزیز نسخه تجاری اش را دارید ؟
من به دنبال یک افزونه هستم که کاربر فقط بتواند عنوان خبر ، + انتخاب مجموعه کند !
نمی خواهم ویرایشگر خود جوملا باشد !
مثلا تصویر که می خواهد اضافه کند ! نتواند دایرکتوری تصاویر سایت را ببنید !

نسخه اي كه اينجا قرار دادم ( و حذف شده ) تجاري بود (47دلار) و نسخه اصلي ... تمام اين امكاناتي كه ميخاي رو هم براي جوملاي Joomla 1.5 داشت ، اون نسخه هم كه رايگان هست تقريبا ً شبيه برنامه نينجاست ولي براي جوملا Joomla 2.5
امضاء Pourdaryaei
 سپاس شده توسط rezaetemadi ، محمدسلیمانی ، Reza Ganji
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ صبح
ارسال: #15
سلام فایل باید در رسانه بارگذاری بشه اما میتونید بهش مسیر دلخواه را بدید که فقط همون مسیر براش نمایش داده بشه
از تنظیمات کلی>سیستم>تنظیمات رسانه>
[تصویر:  1358272987_499_af7ed5cbcb.jpg]
امضاء محمدسلیمانی
چالش هاتو محدود نکن، محدودیت هاتو به چالش بکش

سپاس شده توسط Pourdaryaei ، Reza Ganji
۲-۳-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ عصر
ارسال: #16
دوستان من هم يه همچين كامپوننتي رو نياز دارم.
امضاء mortaza_max
طراحي قالب جوملا
به قالب جوملاpsd تبديل فايل

morteza.nazarpour@gmail.com
mortaza_max آيدي ياهو براي ارتباط
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان