زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۰۷:۴۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery
۲۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ عصر
ارسال: #1
Wink پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery
Plugin Joomla 2.5

[تصویر:  1357888342_1_6d455b4711.png]

درود
تاکنون گالری تصاویر زیادی را در انجمن معرفی کردیم و دوستان استفاده کرده اند.هرچند برخی پلاگین ها مانند simple image gallery سایت جوملا ورک سرآمد هستند و حرفی برای گفتن باقی نگذاشتند اما دارای معایب کوچکی هستند مثلا اینکه برای هر تصویر نمیتوان عنوان یا همون تایتل و توضیحات اضافه کرد.
پلاگین گالری تصاویر TCVN Image Gallery یک پلاگین رایگان و بی نظیر می باشد که توسط آن برای هر گالری تصاویر که در مطلب قرار میدهید میتوانید عنوان گالری و توضیحات و عرض و ارتفاع تصاویر بندانگشتی و همچنین برای هر تصویر یک تایتل قرار دهید.
البته عنوان ها و توضیحات و عرض و طول و نام و مسیر تصاویر را می باید دستی وارد کنید ولی برای کسانی که میخواهند تنظیمات بیشتری در اختیار داشته باشند این پلاگین بسیار مفید است.
بعد از نصب این پلاگین یک دکمه نیز به ادیتور برای اضافه کردن نمونه کد به مطالب اضافه میشود که شما باید آن را تغییر دهید و سفارشی کنید.

ویژگیهای پلاگین :
سازگار با جوملا 2.5
قابل استفاده در مطالب جوملا و کامپوننت k2
دارای شش تم پیش فرض در پلاگین
دکمه ادیتور برای اضافه کردن کدهای پیش فرض
قابلیت ریسایز کردن تصاویر بندانگشتی
تنظیم زمان نمایش اسلاید و سرعت تغییر انیمیشن
نمایش عنوان و توضیحات تصاویر
سبک بالود سریع
نوشته شده صد در صد با سی اس اس جاوا بدون تیبل
سازگار با مرورگرهای مدرن IE8+, Firefox 2+, Flock 0.7+, Netscape, Safari, Opera 9.5

به نمونه کدی که من برای شما آماده کردم در زیر توجه کنید :

[gallery title="onvane gallery" width="120" height="120" columns="4"]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/01.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/02.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/03.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/04.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/05.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/06.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/07.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/08.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/09.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/10.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/11.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[gallery_item title="onvane tasvir" src="images/22/12.jpg"]tozihate tasvir[/gallery_item]
[/gallery]

در نمونه کد بالا من تصاویری را که در پوشه ای به نام 22 واقع در پوشه ایمجز قرار دارد درون مطلب نمایش داده ام.تعداد ستون ها 4 می باشد یعنی تصاویر من در چهار ستون کنار هم نمایش داده میشوند و هرچقدر تصاویر زیاد باشند هم باز در چهار ستون و در زیر هم نمایش داده میشوند.عرض و ارتفاع تصاویر بندانگشتی هم 120 پیکسل انتخاب شده است.
تعداد تصاویر هم در کد بالا 12 تصویر با پسوند jpg می باشد.در قسمت هایی که به با حروف لاتین نوشته شده عنوان تصویر و توضیحات تصویر شما می توانید عنوان و توضیحات دلخواه را اضافه کنید.
جهت راحتی این کدها رو در نت پد پلاس کپی کنید و سپس به utf-8 تبدیل کنید و بعد از آن توضیحات فارسی را اضافه وبعد از آن درون مطلب کپی کنید.هرچند خط هم که مایل باشید میتوانید به این کد و قبل از تگ [/gallery] اضافه کنید.میتوانید برای استفاده های بعدی در صورت لزوم کدهای هرگالری را که ایجاد کردید در سیستم ذخیره کنید.

تصاویری از پلاگین :

[تصویر:  1357889226_1_ded6ffb1c9.jpg]

[تصویر:  1357889317_1_92c3071c77.jpg]

[تصویر:  1357889339_1_4ba5c8109e.jpg]

[تصویر:  1357889357_1_05b1bc9804.jpg]

در تنظیمات این پلاگین و در قسمت تنظیمات پیشرفته (Advanced options) میتوانید لود جی کوئری را غیرفعال کنید.این گزینه برای جلوگیری از تضاد بین افزونه ها در زمانی که شما از پلاگین های لود و بهینه سازی جی کوئری استفاده میکنید کاربرد دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
plg_tcvn_image_gallery_v2.5.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 2091
اندازه 138.95 کیلوبایت

امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Zhyar ، anzal ، btheme ، rezaetemadi ، bojnord87 ، milad0098
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۳۸ صبح
ارسال: #11
RE: پلاگین گالری تصاویر جوملا TCVN Image Gallery
برای منم مثل ایشون نشون میده چیکار کنم راهنماییم کنید لطفا

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #12
آدرس سایت رو قرار دهید ! بدون ادرس نمیشه کمکی کرد.اگر توضیحات داده شده در تاپیک راه گشا نبود از پلاگین سایت جوملاورک برای ایجاد گالری تصاویر استفاده کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط ArasWeb
۲۵-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ عصر
ارسال: #13
سلام مهندس برای منم 1 ستونه نمایش میده و هیجوری درست نمیشه. لطفا راهنمایی کنید. با چیا تداخل پیدا میکنه؟ من مواردی که ممکن بود از جی کوئری استفاده کنن غیر فعال کردم اما بازم نشون نمیده. سایتم رو لوکال هستش. هر چی که لازمه بفرمایید براتون ارسال کنم تا بتونم این مشکلو حل کنم.
این نکته هم اضافه کنم که من از قالب طلوع استفاده میکنم و وقتی قالبو تغییر میدم درست کار میکنه.
مرسی
۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ عصر
ارسال: #14
مهندس اینم لینک سایت

۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ عصر
ارسال: #15
لطفا راهنمایی کنید ...Smile
۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ صبح
ارسال: #16
چرا کسی نیس ج بده ؟؟؟
۱۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۰۲ صبح
ارسال: #17
برای حذف کردن بالت کنار تصاویر در فایل تمپلیت دات سی اس اس و لاین 102 خط زیر را حذف کنید :

.column ul li {
background: url(../images/bullet.png) no-repeat 15px 8px;
}

برای تعدا ستون ها هم اگر در کدهای نمونه ای که قرار داده شده است دقت کنید خط اول برای تعیین این مورد هم هست.به خط اول توجه کنید :

[gallery title="onvane gallery" width="120" height="120" columns="4"]

columns="4 منظور تعدا ردیف های کنار هم می باشد و اگر شما درست انجام دادید باید از عرض تصاویر کم کنید تا درست نمایش داده بشه.
هرچقدر عرض موقعیت مطالبتون بیشتر باشه این مشکل کمتر پیش میاد.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ صبح
ارسال: #18
با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان
من از جملا 2.5.9 فارسی استفاده می کنم و آخرین ورژن این پلاگین رو هم دانلود و نصب کردم ولی در استفاده فقط در زیر مطالب کی 2 و مطالب جوملا، عکس ها رو بصورت عمودی آورده و با کلیک کردن بر روی آن ها اسلاید شو فعال نمی شود و فقط یک صفحه نمایش عکس باز می شود
خیلی ممنون میشم اگر کمکم کنید
۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۷:۳۷ صبح
ارسال: #19
سلام
خسته نباشید
تو کامپوننت k2 یک مجموعه ساخته شده که خودش دارای یک زیر مجموعه هستش
عکس مجموعه هارو که عوض کردم سایز عکس تغییر کرده و کوچیک شده
لطفا مراحل تغییر عکس در یک مجموعه که تمامی عکسها یه سایز داشته باشن برام بگید
چون این سایت خودم طراحی نکردم و مسئولیت تغییر مطالب و عکسهاشو دارم برای متوجه شدن حرفاتون نیاز به مسیر انجام کار دارم
ممنون میشم کمکم کنید
۱۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ صبح
ارسال: #20
برای کامپوننت k2 بهتر است دوستان از پلاگین simple image gallery سایت جوملا ورک استفاده کنند تا دچار مشکل نشوند به دلیل اینکه سازگاری کامل با کی 2 داره.دلیل ستونی نشون دادن تصاویر اینه که سایز تصاویر بندانگشتی یا همان تصاویر کوچک بزرگ درنظر گرفته شده.کارنکردن اسلایدشو هم میتونه به دلیل تداخل باشه.
برای تنظیم سایز تصاویر در کی 2 تنظیمات رو باید مشاهده کنید.وقتی وارد کامپوننت شد در بالا روی انتخاب ها کلیک کنید تمامی تنظیمات قابل مشاهده است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط fidoman
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان