زمان کنونی: ۲۲-۲-۱۴۰۳, ۰۵:۵۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با کامپوننت AceSef به گونه ای دیگر!!
۲۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ صبح
ارسال: #1
سلام دوستان خسته نباشید

من جدیدا به مشکلی توی ایس سف برخوردم که خیلی برام عجیبه!

وقتی روی لینک منو های سمت راست سایتم کلیک می کنم این ارور میاد!

چطوری باید اینو درستش کنم؟ لطف کمک کنید. بعضی موقع ها هم ارور 404 می ده!

جالبه که خیلی وقتا با رفرش صفحه مشکل برطرف می شه!!!

متن خطا:

Fatal error: Out of memory (allocated 219938816) (tried to allocate 104 bytes) in /home3/xxx/public_html/libraries/joomla/database/database/mysqli.php on line 480

آدرس سایت: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء mehran2020
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ صبح
ارسال: #2
دوست عزیزم این هیچ ربطی به acesef نداره
این برای این هست که یکی از افزونه ها داره حجم زیادی از بانک اطلاعاتتون درخواست میده و بار سنگیری بر روی سرور ایجاد میکنه
و چون این بار برای هر سایت محدود هست، باعث میشه خطا بده که شما داری بیش از حد به سرور فشار وارد میکنید

ببینید کدوم افزونتون این مشکل رو بوجود میاره

اگر jvcounter هم روی سایتتون نصب هست پیشنهاد میکنم حتما حذف کنید

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ صبح
ارسال: #3
جالب اینجاست که تا حالا با این مشکل روبرو نشده بودم تا اینکه با ایس سف رو دوباره نصب کردم و با صفحه سفید روبرو شدم. بعدش رفتم و کش جوملا رو فعال کردم. حالا ایس سف تقریبا درست کار می کنه ولی روی بعضی لینک ها که کلیک می کنم باز همین ارور رو میده.

عکس قسمتی از سایت رو که از اونجا فایلهای کش رو پاک می کنیم رو می ذارم. ممنون می شم کمکم کنید ببینم کدوم افزونه مشکل رو ایجاد می کنه؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء mehran2020
۲۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ صبح
ارسال: #4
شما کش رو غیر فعال کن

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۰۸ عصر
ارسال: #5
آقا حل شد بالاخره فهمیدم مشکل از کجاست!

آکیبا بکاپ یه پلاگین داره به نام Lazy Backup‌ که خودش اتوماتیک توی فواصل زمانی مختلف بکاپ گیری می کنه. اونو غیرفعال کردم صفحه سفید سایت از بین رفت و صفحه اول ظاهر شد. حالا برای اون ارور حافظه هم پلاگین Jvcounter و یه پلاگین دیگه رو غیرفعال کردم الان مثل روز اولش کار می کنه.

جالب اینجاست که قبلا اگه کش رو فعال نمی کردم سایت بالا نمی اومد ولی الان کش رو هم بستم و سایت سالم و سرحال مثل روز اولش شد!

Rose

جناب حمزه زاده از کمک و راهنمایی حضرتعالی هم بی نهایت تشکر می کنم
امضاء mehran2020
۲۸-۱۰-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ عصر
ارسال: #6
خواهش میکنم دوست عزیز

موفق باشید
امضاء سعید حمزه زاده
 سپاس شده توسط mehran2020
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان