زمان کنونی: ۵-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۲۸ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف کردن امضا : جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی .... از صفحه ااصلی
۱۲-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۰۷ صبح
ارسال: #1
حذف کردن امضا : جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی .... از صفحه ااصلی
سلام

دوستان من رو سرور مجازی یه سایت آوردم بالا در واقع پروژه دانشگاس و الان یه مشکل دارم.

تو صفحه اصلی سایت ، یه امضا هست که تو عکس زیر مشخص هست :

[تصویر:  12140112192741451716.jpg]

من میخوام این متن رو بردارم. تو قسمت ویرایش قالب html , Css رو هم گشتم اما پیداش نکردم. حالا نمیدونم از کجا باید پاکش کنم. اگه کسی بلده کمکم کنه ممنون میشمInlove
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط ریحانة النبی
۱۲-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ صبح
ارسال: #2
RE: حذف کردن امضا : جوملا فارسی توسعه و پشتیبانی .... از صفحه ااصلی
تو فايل قالب در فايل index.php اين كپي رايت ها رو قرار ميدهند.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Mohsenvivaz ، ریحانة النبی
۱۲-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۱۹ صبح
ارسال: #3
(۱۲-۲-۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ صبح)Mohsenvivaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

دوستان من رو سرور مجازی یه سایت آوردم بالا در واقع پروژه دانشگاس و الان یه مشکل دارم.

تو صفحه اصلی سایت ، یه امضا هست که تو عکس زیر مشخص هست :

[تصویر:  12140112192741451716.jpg]

من میخوام این متن رو بردارم. تو قسمت ویرایش قالب html , Css رو هم گشتم اما پیداش نکردم. حالا نمیدونم از کجا باید پاکش کنم. اگه کسی بلده کمکم کنه ممنون میشمInlove
پروژه برای کارگاه نرمافزارهای وب هست برو تو قسمت آموزش پی اچ پی آموزش ها رو دنبال کن خودم دارم آموزش ساخت یه سی ام اس کوچیک خبری رو میدم . مطمئنم ارائش بدی 20 میگیری ولی اگه جوملا رو ببری هر کاری کنی استادتون میفهمه جوملاس .
امضاء madadii
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mohsenvivaz ، mehdi_qvc ، ریحانة النبی
۱۲-۲-۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ صبح
ارسال: #4
اين عبارت را بايد مشخص كني كه در كپي رايت سايت است يا در افزونه خاص مثلا كامپوننت نظرات. برداشتن هر كدام قانون خاصي دارد. شما مشخص كنيد من براي حذفش راهنمايي مي كنم.
يا حد اقل يك عكس كامل از كل صفحه بگذاريد تا من بفهمم كه مال كجا است؟
فعلا من تصور مي‌كنم كه اين عبارت مال عنوان صفحه اول است. اگر چنين باشد در مديريت سايت منوي اصلي را پيدا كنيد و در ليست منوي اصلي صفحه اصلي را پيد كنيد و روي آن دابل كليك كنيد تا براي ويرايش باز شود. در سمت چپ زير پارامتر هاي سيستم در باكس جلو عنوان صفحه ببينيد چه نوشته شده اگر حدسم درست باشد بايد اين عبارت آنجا قرار داشته باشد آن را ويرايش كنيد.
امضاء hayat
حكمت سرا!
جستارهاي شبه فلسفي در حوزه دين و فرهنگ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Mohsenvivaz ، شاهین سمیع عادل ، پیام عمرانی ، ریحانة النبی
۱۲-۲-۱۳۹۰, ۰۷:۱۱ صبح
ارسال: #5
(۱۲-۲-۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ صبح)hayat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اين عبارت را بايد مشخص كني كه در كپي رايت سايت است يا در افزونه خاص مثلا كامپوننت نظرات. برداشتن هر كدام قانون خاصي دارد. شما مشخص كنيد من براي حذفش راهنمايي مي كنم.
يا حد اقل يك عكس كامل از كل صفحه بگذاريد تا من بفهمم كه مال كجا است؟
فعلا من تصور مي‌كنم كه اين عبارت مال عنوان صفحه اول است. اگر چنين باشد در مديريت سايت منوي اصلي را پيدا كنيد و در ليست منوي اصلي صفحه اصلي را پيد كنيد و روي آن دابل كليك كنيد تا براي ويرايش باز شود. در سمت چپ زير پارامتر هاي سيستم در باكس جلو عنوان صفحه ببينيد چه نوشته شده اگر حدسم درست باشد بايد اين عبارت آنجا قرار داشته باشد آن را ويرايش كنيد.

بله دوست من این " عبارت " واسه صفحه اصلی هست. من جوملا رو که نصب کردم و نصبش تموم شد و سایت با قالب پیشفرض که بالا اومد این عبارت روش بود و هر قالبی رو هم که جایگزین کردم بازم این عبارت روش بود.
-----
بهرحال من فکر کنم شما حدس درستی زده باشی ، و حتما به دستور العملی که گفتید عمل میکنم. مرسی از راهنمایی.

از بقیه دوستانم که لطف کردن کمک کردن تشکر میکنم.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، شاهین سمیع عادل
۲۰-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ صبح
ارسال: #6
" hayat " عزیز بسیار ممنون مشکل حل شد.
 سپاس شده توسط ریحانة النبی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن: