زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با کامپوننت AceSef
۱۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ صبح
ارسال: #1
مشکل با کامپوننت AceSef
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی اساتید و دوستان عزیز

دوستان از دیروز یه مشکل اساسی برام پیش اومده که نمی دونم چه جوری باید رفعش کنم!

مشکل با کامپوننت ACE Sef* هست. در حالیکه تا دیروز درست کار می کرد امروز دیدم که سایتم بالا نماید و فقط یه صفحه*ی سفید میاد به جای سایت. رفتم و Ace Sef رو غیرفعال کردم. سایت بالا اومد و همه چی درست شد فقط لینکهام انگلیسی شدند.

من این چند روزه اصلا سایتم رو آپدیت نکردم و اصلا به تنظیماتش هم دست نزدم. تا دیروز هم درست کار می کرد و روزی 1000 بازدید داشتم! که یهو امروز دیدم بازدید ها صفر شده رفتم دیدم سایتم این بلا سرش اومده.

دوستان خواهش می کنم کمک کنید چیکار باید بکنم؟ آیا مشکل از سروره؟ آیا با حذف و نصب مجدد AceSef مشکل حل میشه؟

با تشکر - آدرس سایت بنده: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء mehran2020
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۴۲ عصر
ارسال: #11
مشکل با کامپوننت AceSef
دوست عزیز دیروز دیگه آخرین گزینمو عملی کردم و بکاپ سه چهار روز پیشو بازگردانی کردم. الان فعلا که مشکل حل شد. امیدوارم اوضاع به همین منوال پیش بره.
ممنون از بذل توجه همه شما دوستان گرامی
امضاء mehran2020
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ عصر
ارسال: #12
مشکل با کامپوننت AceSef
بهتر هست که استفاده نکنید
خود جوملا موردی نداره که !!!
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۲۱ صبح
ارسال: #13
مشکل با کامپوننت AceSef
بنده هم بجز موارد اضطراری پیشنهاد میکنم از سئو خود جوملا استفاده کنید

این افزونه ها رو باید مواقعی استفاده کنید که مثلا برخی افزونه ها با سئو جوملا سازگار نیستند، برای مثال sobi2 با بحث آدرس های بهینه جوملا مشکل داره و به همین دلیل مجبور هستیم از این افزوننه ها استفاده کنیم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، mehran2020
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ صبح
ارسال: #14
مشکل با کامپوننت AceSef
ممنون جناب حمزه زاده عزیز.

ولی این افزونه با فارسی کردن لینک هام خیلی به بالا رفتن رتبم تو گوگل کمک کرده. درسته که بعضی وقتا دردسرایی هم درست می کنه ولی در کل چیز به درد بخوریه.
امضاء mehran2020
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۱۰ صبح
ارسال: #15
مشکل با کامپوننت AceSef
برای جوملا 1.5 پلاگینی هست که لینک ها رو فارسی میکنه.البته نام مستعار در مرورگر نمایش داده میشه که توسط این پلاگین میتونید نام های مستعار فارسی برای منوها انتخاب کنید.
در جوملا 2.5 هم که امکان فارسی کردن نام های مستعار بطور پیش فرض موجود می باشد که فقط باید در تنظیمات فعال کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mehran2020
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان