زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۵۶ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم نمایش صحیح زبان فارسی در قالب
۱۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ عصر
ارسال: #1
عدم نمایش صحیح زبان فارسی در قالب
با سلام
من به تازگی هاستم رو به هاست خارجی منتقل کردم به دلیل مشکلات بیش از اندازه ای که هاست های به اصطلاح معتبر ایرانی داشت
حالا یه مشکلی دارم بعضی قسمت های سایت نوشته های فارسی به صورت ??????????? نمایش داده میشه خودم حدس میزنم یه ماژولی چیزی در هاست جدید نصب نیست
چون باید به زبان انگلیسی پست بزنم میخواستم بدونم دقیقا مشکلش چی هست که بتونم تیکت کنم
ممنون میشم راهنمایی کنید
اینم عکسی از این مشکل
[تصویر:  14463225093978832190.jpg]

مشکل دیگه ای که داره این هست که من هر چی ایمیل میزنم ارسال شه میزنه با موفقیت ارسال شد.
اما برای ارسال شونده هیچی ارسال نمیشه مشکلش دقیقا چی میتونه باشه؟
ممنون از شما
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۱۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ صبح
ارسال: #11
RE: عدم نمایش صحیح زبان فارسی در قالب
تیکت بزنید به امید خدا حل میشه چون اونا پشتیبانیشون خوبه ولی ممکن هم هست بگویند ما ساپورت نمیکنیم و بفرمایید این هم هزینتون.
چون امکان داره مجبور بشن سیستم عامل رو دوباره نصب کنند یا موارد دیگه ولی اگر با تنظیمات حل بشه سریعا براتون انجام میدهند
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط john.wiick
۱۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ صبح
ارسال: #12
همش این پیام رو میزنه
نقل قول: UTF-8 is supported here.

It is possible that your files are encoded in wrong format. You should always use UTF-8 encoding when creating your website.

Your website should also have UTF-8 meta tag:

You may also try to add this line at the top of your index.php page:
header('Content-Type: text/html; charset=utf-8');

Also there could be a problem if your files are encoded in "UFT8 with BOM" support. You should open these files on your computer and encode them in "UFT8 without BOM" support. And then upload files again. You can change file encoding with software such as Notepad++.

نمیدونم چی کار باید کنم بک اپ رو هاست دیگری قرار میدم بدون هیچ مشکلی بالا میاد اینجا به این صورت است.این دستوری که گفته دقیقا نمیدونم چه جوری باید انجام بدم یه قسمتشم به کل متوجه نشدم اما سوالی که پیش اومده چرا باید جای دیگه اوکی باشه روی این هاست به این صورت خودشون میگن که فعال است مشکلی وجود نداره
حالا دقیقا نمیدونم چی کار باید انجام بدم که اینارو تیکت کرده
۱۳-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ عصر
ارسال: #13
در انجمن وب هاستینگ تالک که کلا کارشون هاست و سرور است مطرح کنید تا شاید راه حلی پیدا بشه.
اونها میگن ایراد کار از فایل های شما است و میتونید با اضافه کردن اون خط کد بالای فایل ایندکس.پی اچ پی قالب و سایت مشکل رو رفع کنید و یا فایل هاتون رو با اینکدینگ "UFT8 with BOM" ذخیره کنید و سپس بریزید روهاست.
شما درجوابشون بگید جوملا بصورت پیش فرض UTF-8 هست و این کد در تمامی فایل های مورد نیاز موجود هست.منظور خط زیر است :

header('Content-Type: text/html; charset=utf-8');

حالا شما یه کار دیگه هم میتونید بکنید.قبل از نصب تمام فایل های جوملا را با اینکدینگ "UFT8 with BOM" ذخیره کنید و بعدا نصب کنید و تست کنید که البته کلی وقتتون رو میگیره.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan ، john.wiick ، Zhyar
۱۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #14
با تشکر از لطف همه دوستان که بدون هیچ چشم داشتی کمک کردند راهنمایی کردند مشکل برطرف شد قسمت های مختلف رو که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بود پیدا کردم داخل هاست دانلود کردم به UTF8 without BOM تغییر دادم با Notepad++ مشکل به راحتی حل شد
فقط دونه دونه گشتم جاهایی که مشکل دار بود اینکارو کردم وقت گیر بود در کل خدا رو شکر که مشکل برطرف شد بازم ممنون از شما دوستان
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان