زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۰۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر عرض فرم در قالب amard
۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ صبح
ارسال: #1
تغییر عرض فرم در قالب amard
سلام ...چجوری می تونم عرض فرم قالب amard رو تغییر بدم؟
چند تا فایل css داره ، چه خصوصیت ای رو تو کدومش باید تغییر بدم؟
این دموی قالبه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

plz help me
ورژن جوملا 2.5 Joomla 2.5
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط shahnaz
۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #2
RE: تغییر عرض فرم در قالب amard
درود برشما
به پارس جوم خوش آمدیدInlove
چرا میخواهید این کار رو انجام بدید؟؟؟
همونطور که در قالب توضیح داده این یه قالب"قالب واكنشگرا" ست و باتمام اندازه ها سازگاره
برای صحت این موضوع میتونید رزلوشن مونیتور خودتون رو تغییر بدید مثلا به 800*600
می بینید که شما بطورکامل سایت رو می بینید و اسکرول نحورده و این خیلی خوبه
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط rehanatish ، shahnaz
۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۱۳ صبح
ارسال: #3
ممنونم
نه منظورم اینه که می خوام فرم رو کوچیک کنم..یعنی از بالا هم هدر ، هم main و...
اون قسمتای دودی رنگ...
کسی میتونه کمک کنه لطفا؟
خیلی ضروریه
۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ عصر
ارسال: #4
درود بر شما
شما باید در قالب خود عرض کلی قالب را تغییر دهید تا حاشیه های چپ و راست قالب تغییر کند
برای مثال در حال حاضر عرض main شما 980px و حداکثر 1200px تعریف شده و پهنای قالب 98% است که با تغییر این درصد حاشیه های طرفین قالب نیز کم و زیاد می شود.
اگر از فایرباگ در فایر فاکس استفاده کنید می توانید محل این کدها را شناسایی و ویرایش کنید.
با تغییر مارجین های هدر هم به مورد دلخواه خواهید رسید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط rehanatish ، Reza Ganji ، Zhyar ، shahnaz
۱۱-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۲۹ عصر
ارسال: #5
به نظرمی یاد از اون دسته قالبهای باشه که قابل تغییره در قسمت مدیریت قالبها یک نگاهی بندازید واقعا وقت نکردم نصبش کنم تا بتونیم نظر کاملی بدم به هر حال امتحان کنید ضرری ندارد.
اگر قابل مدیریت نباشد برای تغییر باید خیلی کدها رو بررسی و تغییر داد که زمان بر هست.
امضاء saso
من از سایت پارس جوم بیش از اندازه رضایت دارم تشکر از همگی بچه های انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Zhyar ، rehanatish
۱۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ صبح
ارسال: #6
درصد و تغییر دادم ولی عوض نشد :(
چیکار کنم؟
۱۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۷:۴۴ صبح
ارسال: #7
بعد از اعمال تغییرات حتما کش مرورگر رو خالی کنید.برای این منظور به صفحه اصلی سایت بروید و با نگه داشتن دکمه کنترل چندین بار دکمه f5 رو بزنید و اگر باز تغییرات مشاهده نشد مشخصه تغییرات اعمال نشده است.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mahan ، Zhyar ، rehanatish
۱۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۲۵ صبح
ارسال: #8
پس از تحقیق و بررسی هایی به این نتیجه رسیدم که این قسمت از Css رو تغییر بدم اما متاسفانه بعد از ctrl + f5 هم اعمال نمی شه!!

.wrap{width:100%;clear:both;}.main{width:980px;max-width:1200px;margin:0 auto;position:relative;}.column{overflow:hidden;float:left;}.ja-mass{clear:both;}.main .inner{padding-left:15px;padding-right:15px;}.main .main-inner1{margin-left:15px;margin-right:15px;}.column div.ja-moduletable,.column div.moduletable,.column div.ja-module,.column div.module{margin-left:15px;margin-right:15px;}.ja-inset2 div.ja-moduletable,.ja-inset2 .div.moduletable,.ja-inset2 div.ja-module,.ja-inset2 div.module{margin-right:0;margin-left:30px;}.ja-inset1 div.ja-moduletable,.ja-inset1 .div.moduletable,.ja-inset1 div.ja-module,.ja-inset1 div.module{margin-right:30px;margin-left:0;}.item .contentpaneopen{padding-left:15px;padding-right:15px;}.items-row{margin-left:-15px;margin-right:-15px;}#ja-mainbody{float:left;}#ja-current-content,#ja-main{float:right;}#ja-left .ja-l2 .ja-left1,#ja-left .ja-l2 .ja-left2{width:50%;}#ja-left .ja-l1 .ja-col{width:100%;}#ja-right{float:right;}#ja-right .ja-r2 .ja-right1,#ja-right .ja-r2 .ja-right2{width:50%;}#ja-right .ja-r1 .ja-col{width:100%;}#ja-footer{clear:both;}.item{float:left;position:relative;}.cols-1 .item{width:100%;}.cols-2 .item{width:50%;}.cols-3 .item{width:33.33%;}.cols-4 .item{width:25%;}.cols-5 .item{width:20%;}.ja-box{float:left;overflow:hidden;}.ja-box-right{position:absolute;right:0;}
۱۳-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ عصر
ارسال: #9
من فکر میکنم این قالب دارای این تنظیمات باشه.اگر یکی از دوستان نصب و تست کنه بد نیست.البته میتونید اطلاعات ورود به مدیریت جوملا را برای من ارسال کنید تا بعد از ظهر یه نگاهی بکنم ببینم میشه از مدیریت قالب عرض رو تغییر داد یا خیر.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mahan ، rehanatish ، Zhyar
۱۴-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۲۷ صبح
ارسال: #10
عرض قالب رو میتونم به درصد براتون کم و زیاد بکنم.
الان روی 98 درصد هست .شما میخواهید رو چند درصد باشه.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط rehanatish
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان