زمان کنونی: ۱۰-۱-۱۴۰۳, ۱۱:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule
۱۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ صبح
ارسال: #1
Wink کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule
Module Component Joomla 2.5

[تصویر:  1357247873_1_f60e5451ce.jpg]

با سلام
یکی از سیستم هایی که ممکنه به درد مراکز آموزشی بخوره سیستم مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی هست.
این افزونه که نام انگلیسی اون sschedule است برای برنامه ریزی و مشخص نمودن برنامه زمانبندی کلاس ها ، دوره ها ، مربیان و ... مراکز آموزشی می باشد.
با توجه به اینکه ترجمه الحاقات جوملا یکی از امورات رایج در زمینه بهره برداری و پیاده سازی وب سایتها با استفاده از سیستم مدیریت محتوای جوملا می باشد و این امر کمک شایانی به فارسی زبانان میکند لذا من هم به نوبه خودم این افزونه رو که فکر کردم ممکنه به درد یک عده ای بخوره رو ترجمه کردم و در انجمن قرار میدم.
در جستجویی که داشتم ظاهرا این کامپوننت تا به حال به زبان فارسی ترجمه نشده بوده که امیدوارم همینطور باشه تا من کار بیهوده ای انجام نداده باشم هر چند که انجام این کار با توجه به اینکه اولین کار ترجمه من بود حد اقل برای بیشتر شدن تجربه خودم مفید بود و انتظار دارم دوستان اشکالات کار رو منعکس کنند تا در آینده کار های بهتری انجام بشه.
سازنده : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نویسنده : Klich Jarosław

اینها رو خودم به خودم میدم تا انگیزم برای آینده بیشتر بشه
BravoBravoBravo

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده
com_sschedule.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 326
اندازه 228.72 کیلوبایت

mod_dayschool_20121005_r2.zip
نوع فایل .zip
دفعات دانلود 141
اندازه 4.43 کیلوبایت

امضاء ebrahimt
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
 سپاس شده توسط Zhyar ، محمد حسین شکوری ، mahan ، پیام عمرانی ، neysian ، mal2moh ، btheme ، reza_101010 ، rezaetemadi ، resam_adiban ، saberr ، babani ، Reza Ganji
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۵۳ صبح
ارسال: #11
RE: کامپوننت مدیریت و برنامه ریزی مراکز آموزشی com_sschedule
من کامپوننت داتسو رو نسب کردم اما هیج عکسی نمایش نمی ده.می خاستم ببینم ماژولی داره؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #12
باسلم خدمت دوستان
مشکل جدید من با این افزونه این هست که افزونه رو نصب می کنم در قسمت ایجاد منو عنوان کلاس ها مربیان و ... هست اما در قسمت کامپوننت برای ایجاد کلاس و مربی و درس تا کلیک می کنم صفحه سفید میشه و اصلا نمیی تونم به این بخشها دسترسی داشته باشم ضمنا گزینه های جلو ( فهرست برنامه های آموزشگاه) نیز اضافه نشده و کلیک هم می کنی مشکل بالا رخ می دهد

gلطفا منو راهنمایی کنید

تصویر زیر:

[تصویر:  222222.png]
۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۵۷ صبح
ارسال: #13
ببخشید من تایپیک مربوط به سوالمو پیدا نکردم مجبور شدم ایتجا بپرسم

کسی نیست جواب بده؟واجبه
۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ عصر
ارسال: #14
برای طرح مشکلات وارد انجمن مباحث و مشکلات عمومی که شدید روی ایجاد موضوع جدید کلیک کنید و با انتخاب عنوان مناسب مشکل خود را مطرح کنید.
داتسو یک کامپوننت بهمراه افزونه های جانبی است که بعد از نصب باید مجموعه تصاویر ایجاد کنید و تصاویرتون رو آپلود کنید وسپس منو بسازید و لینک دهید به مجموعه تصاویر
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۳۷ عصر
ارسال: #15
باسلم خدمت دوستان
مشکل جدید من با این افزونه این هست که افزونه رو نصب می کنم در قسمت ایجاد منو عنوان کلاس ها مربیان و ... هست اما در قسمت کامپوننت برای ایجاد کلاس و مربی و درس تا کلیک می کنم صفحه سفید میشه و اصلا نمیی تونم به این بخشها دسترسی داشته باشم ضمنا گزینه های جلو ( فهرست برنامه های آموزشگاه) نیز اضافه نشده و کلیک هم می کنی مشکل بالا رخ می دهد
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۰-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۵۲ صبح
ارسال: #16
بعد از نصب به هنگام اجرا این پیام را میدهد
Fatal error: Call to undefined method JAccess::getActionsFromFile() in /home/u812080620/public_html/administrator/components/com_sschedule/helpers/sschedule.php on line 22
کمکم کنید
ممنون میشم
امضاء dashtchy
۱۰-۲-۱۳۹۳, ۰۴:۴۹ صبح
ارسال: #17
من همین چند روز قبل این کامپوننت رو برای سایت یک آموزشگاه نصب کردم و مشکلی نداره
با این وجود یه بار دیگه دانلود کنید و نصب کنید
منم تا فردا اگر به نت خوبی دسترسی پیدا کردم اون نسخه ای رو که نصب کردم دوباره آپ میکنم شاید مشکلش برطرف بشه
امضاء ebrahimt
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان