زمان کنونی: ۱۲-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل اسکریپت در ادیتور جوملا 2.5
۹-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۰۰ صبح
ارسال: #1
مشکل اسکریپت در ادیتور جوملا 2.5
من یک اسکریپت از شاپ یار گرفتم میخوام در یکی از مطالبم قرار بدم،اسکریپت رو مینویسم،نشونش نمیده تو پیج
ادیتور هم از Tinymce و JCeditor استفاده کردم اما جواب نداده
تو قسمت ادیتور پروفایل هم جاوا اسکپریت و css رو بله زدم ولی باز هم نشد
مشکل کجاست،لطفا راهنمایی بفرمایید
و من الله توفیق . . .
امضاء NiGli.ir
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۴:۵۰ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل اسکریپت در ادیتور جوملا 2.5
یعنی کسی بلد نیست جواب این سوال رو
خیلی ساده هست که
میخوام تو تگ اسکریپت بذارم،باید چی کار کنم ؟
من لنگه این جوابم
امضاء NiGli.ir

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۱۰-۱۳۹۱ ۰۵:۲۸ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #3
RE: مشکل اسکریپت در ادیتور جوملا 2.5
اگر جستجو میکردید به نتیجه میرسیدید.
ببینید شما اگر میخواهید کدی را در سایت نمایش دهید باید از کامپوننت یا پلاگین های نمایش کدها استفاده کنید.
در انجمن قبلا معرفی شده و میتوانید نمایش کد رو جستجو کنید.یکی از بهترین افزونه ها در این زمینه jumi هست که میتونید کدها رو نمایش دهید.

مثلا Sourcerer یکی از بهترین ها است که در لینک بالا میتونید ببینید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمدسلیمانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان