زمان کنونی: ۱۱-۲-۱۴۰۳, ۰۹:۱۲ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با AdminExile
۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ صبح
ارسال: #1
مشکل با AdminExile
با سلام دوستان من پلاگین AdminExile رو نصب کردم برای تغییر ادرس محیط مدیریت چند وقتی بود مشکلی نداشتم امروز دیدم از طرف فایروال 100 تا ایمیل اومده که یکی میخواسته وارد شه نمیتونسه همش ایمیل ارسال شده
من سریع عوض کردم ادرس ورودی رو حالا به کل یادم نمیاد جی گذاشتم چطور میتونم ریست بدم ؟راهی هست؟ممنون میشم کمک کنید و اینکه جطور یکی تونسته با اینکه تغییر داده بودم وارد بشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۱۱ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل با AdminExile
بادرودهای فراوان
اگر بکآپ داشته باشد که خیلی خوبه
میتونید اون رو برگردونید
البته یه ترفندی هم یه جادیدم که بدنیست ولی از صحتش مطمئن نیستم اگه بک آپ دارید تست کنید یه حداقل رو لوکال این کار و بکنید
شما میتونید از طریق سی پنل پلاگین AdminExile رو پیدا کنید و اون رو تغییر نام دهید
از AdminExile.php به AdminExilex.php
باین کار ردیف میشه
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط john.wiick
۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۱۴ صبح
ارسال: #3
از طریق phpmyadmin میتونید غیرفعالش کنید
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط john.wiick
۵-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۲۲ صبح
ارسال: #4
ممنون از شما از phpmyadmin پیداش نکردم اون موردی هم تغییر نام بود رو متاسفانه پستتون رو دیر دیدم نشد
مشکلم این بود که اونیم که تو بک اپ بود فراموش کرده بودم چی زده بودم که خوشبختانه از طریق کش مرورگرم تونستم پیداش کنم و درست کردم ممنون از شما دوستان که لطف کردید پاسخ دادید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان