زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ثبت نام کاربر جدید در جوملا 2.5
۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۲۶ صبح
ارسال: #1
مشکل در ثبت نام کاربر جدید در جوملا 2.5
با سلام و تبریک یلدا به همه دوستان
من سایتم رو از جوملای 1.5 به 2.5 تغییر دادم بدین صورت که یک سایت جدید طراحی و سپس جداول مورد نیاز خودم رو از دیتابیس قبلی به دیتابیس جدید آوردم مثل کاربران ثبت نام شده در سایت user ها.
الان در سایت جدید هنگام ثبت نام کاربر جدید(ایجاد حساب کاربری) در جوملای 2.5 (جدید) بعد از پر شدن تمامی فیلد ها هشدار "پارامتر اشتباه است" میدهد.
در ضمن من نمیتونم کپچا کد رو غیر فعال کنم.

ممنون میشم اگه کمکم کنید.
آدرس :www.defashakhsi.ir
امضاء amer808
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در ثبت نام کاربر جدید در جوملا 2.5
فکر ميکنم مشکل از اين روش انتقال باشه.بد نبود شما از طزق اموزش مهاجرت اينکار رو ميکرديد و چون فقط کاربرهارو نياز داشتيد کار شما راحتتر هم بود.
اگر سايت قبلي رو داريد هنوز جي آپگريد رو پيدا کنيد و با ا ن مهاجرت رو انجام بديد.
من تست نکردم ولي احتمالا جداول يوزرهاي جوملا 1.5 و 2.5 فرق ميکنند و به همين دليل مشکل ايجاد شده.
باز هم پيگيري کنيد شايد کسي اين مشگل رو راه حلي براش داشته باشه
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط محمد حسین شکوری ، amer808
۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۶:۴۳ صبح
ارسال: #3
RE: مشکل در ثبت نام کاربر جدید در جوملا 2.5
متاسفانه نتونستم از طریق مهاجرت به روز رسانی کنم و الان دیگه خیلی تغییرات روی سایت جدید صورت گرفته و تقریبا امکانش نیست ... در حال حاضر راه حلی اگر به نظرتون رسید ممنون میشم کمک کنید.
امضاء amer808
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان