زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۰۸:۲۴ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف آیکن های جوملا
۳۰-۹-۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ صبح
ارسال: #1
حذف آیکن های جوملا
سلام
چطور میشه این آیکن های سمت راست مرورگر رو حذف کرد؟
میخوام علامتی از جوملا نباشه؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
صفحه 2 (<ارسال بالا اولین ارسال این موضوع است>)
۲-۱۰-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #11
RE: حذف آیکن های جوملا
با اجازه ...
من این پلاگین رو نصب کردم و به خوبی هم کار می کنه،دقت داشته باشید که کار اصلی این پلاگین حذف تگ جنریتور(Generator) هست نه تغییر کلی ساختار توی سیستم،این افزونه ای(wappalyzer) هم که توی مرورگر شما نصب هستش با توجه به ساختار کلی وب سایت میتونه اینها رو تشخیص بده و اما در مورد حذف لوگوی جوملا و نشون ندادنش تا به امروز به سایتی برنخوردم که توسط جوملا نوشته شده باشه ولی چیزی ازش نشون ندهRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ صبح
ارسال: #12
سلام دوست عزير چرا راه دور ميري
همين سايت پارس جوم رو نگاه كنيد مي بينيد كه خبري ازلوگو جوملا نيست
من موارد زيادي ديديم
ممنون از جوابتون
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳-۱۰-۱۳۹۱, ۰۸:۴۱ صبح
ارسال: #13
اگه منظورتون سایت اصلی خود پارس جوم هستش که من بازم لوگوی جوملا رو توش می بینم اینم یک اسکرین که پیوستش کردم...

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان