زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هماهنگ کردن اطلاعات دیتابیس با فایل کانفیگ در سرور جدید ««« فوق العاده ضروری »»»
۲۷-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ صبح
ارسال: #1
هماهنگ کردن اطلاعات دیتابیس با فایل کانفیگ در سرور جدید ««« فوق العاده ضروری »»»
سلام دوستان خسته نباشید
ببخشید یک راهنمایی میخواستم که خیلی خیلی برام مهم هستش و خیلی عجله دارم

دوستان عزیز من یک سایت دارم که جدیدا یه VPS گرفتم و سایت رو انتقال دادیم ، اول که سایت ناقص آپلود شده بود در سرور جدید ، بعد تو یه پوشه دیگه کاملا آپلودش کردیم
اون که با شماره 1 مشخص کردم ، فایلی بود که اول آپلود شد و ناقص بود
اونی هم که با شماره 2 مشخص کردم ، پوشه ای هستش که ایجاد کردیم و فایل هارو اونجا آپلود کردیم که کامل آپلود شدند

[تصویر:  30738938975001532316.png]
لینک عکس : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سری اول که ناقص آپلود شده بود ارور Mysql نمیداد و ارور Forbidden میداد ، ولی بعد که پوشه رو ایجاد کردیم و آپلود کردیم این ارور رو میده : Database connection error (2): Could not connect to MySQL.
با تیم پشتیبانی سرور صحبت کردم و این جواب رو دادن : "" اگر دیتابیس را کامل آپلود کردید باید مشخصات دیتابیس را در فایل کانفیگ وارد کنید ""

متاسفانه کسی که برنامه نویس سایت ما بوده کمی مشکلاتی داره و نمیتونه به اینترنت دسترسی داشته باشه ، منم که اصلا از این چیزا و برنامه نویسی سایت و هماهنگی این فایل ها باهم اصلا چیزی رو نمیدونم :(

اگر امکانش هست کسی کاملا از 0 تا 100 این یه مورد رو بهم کاملا آموزش بده تا سایت رو بتونم بالا بیارم
اگر تصویری باشه واقعا عالی میشه

ممنون از همگی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان