زمان کنونی: ۱۶-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۵۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درج مطلب در موقعیتی خاص
۲۳-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۵۹ عصر
ارسال: #1
Smile درج مطلب در موقعیتی خاص
با سلام
میخوام مطلبی در زیر اسلاید شو در موقعیت adv2 قرار دهم و مقداری از مطلب نشون داده بشه وبقیه در ادامه مطلب ثبت بشه؟ لطفاً راهنماییم کنید
سایت: chaychi.ir
مطلب رو با استفاده از ماژول HD-Article Mod روی ماکن مورد نظر(user1) قرار دادم اما نمیخوام تمام مطلب یه جا نمایش داده بشه میخوام در ادامه مطلب اصل مطلب قرار بگیره مثل مطالب سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
. لطفاً راهنمایی کنید
با تشکرRose
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۴-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ صبح
ارسال: #2
RE: درج مطلب در موقعیتی خاص
کسی نیست کمکم کنه؟
Bravo
۲۴-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ صبح
ارسال: #3
میتونید از ماژول اچ تی ام ل دستی استفاده کنید و در قسمت آخر متن جمله ادامه مطلب رو بنویسید و لینک مطلب رو بهش بدید.
یا اینکه از ماژول های نمایش اخبار استفاده کنید و فقط یک مطلب رو نمایش بدید.البته برای جوملا 1.5 یادم هست افزونه ای برای این منظور قبلا در انجمن منتشر کرده بودم ولی برای جوملا 2.5 با اینکه افزونه ساده ای است ندیدم.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۹-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ صبح
ارسال: #4
ببخشید من مبتدی هستم میتونید کاملتر توضیح بدید.
ممنونRose
۲۴-۹-۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ صبح
ارسال: #5
اون مطلب که میخواهید در اونجا قرار بدید آیا در جای دیگری از سایتتون درج شده؟و میخواهید به ونجای اصلیش ارجاع دهید؟
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۲۶-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۰۹ عصر
ارسال: #6
نه نمیخوام جزو منوها باشه و صفحه ای هم بهش تعلق نداره ولی اصلا نمیدونم چطور باید مطلب رو به صورت ادامه مطلب در بیارم ؟
Pardon
ببخشید مبتدی هستم خیلی سوال میکنمRose
۲۶-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #7
درود بر شما
همانطور که جناب گنجی فرمودند شما باید از قسمت مدیریت ماژول یک ماژول جدید با نوع HTML سفارشی ایجاد کنید و در موقعیتی که می خواهید تنظیم کنید. در قسمت متن این ماژول فقط قسمتی که دوست دارید نمایش داده شود را درج کنید و در انتهای مطلب عبارت ادامه مطلب را قرار دهید و آنرا (ادامه مطلب) به متن کامل (که قبلا در قسمت مدیریت مطالب ایجاد کرده اید) لینک دهید.
کد لینک به مطلب: (عدد آخر شناسه مطلب مورد نظر شماست.)
index.php?option=com_content&view=article&id=46

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، pari2 ، Zhyar
۲۶-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ عصر
ارسال: #8
سلام مجدد
با راهنمایی شما تونستم مطلب و ادامه مطلب رو ایجاد کنم مطلب هم توی مدیریت مطالب ایجاد کردم اما لینک رو میذارم صفحه مدیریت باز میشه جای خاصی هست برای دریافت لینک؟
Blush
شناسه مطلب هم به عنوان لینک دادم ارور داد
Not Found

The requested URL /91 was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Apache/2 Server at chaychi.ir Port 80
۲۶-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۵۲ عصر
ارسال: #9
درود بر شما
کافیست که عبارت ادامه مطلب را های لایت کنید و به آن لینکی که در بالا گفته شد را اختصاص دهید و فقط شناسه مطلب را عوض کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
امضاء mahan

[تصویر:  mahan.gif]
 سپاس شده توسط Reza Ganji ، Zhyar
۲۶-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۴۱ عصر
ارسال: #10
البته اگر بخواهید از لینک اصلی مطلب هم استفاده کنید میتونید.
میتونید یک منو جدید ایجاد کنید مثلا به نام منو مخفی مانند منو اصلی یا بالا و یا منو فوتر.حالا گزینه های منو دلخواه را در این منو ایجاد کنید مثلا یک منو بسازید و به این مطلب دلخواه لینک دهید.
این منو مخفی را در یک موقعیت ماژول منتشر کنید و سپس روی منو مطلب کلیک کنید و لینک مطلب رو از ادرس بار مرورگر کپی کنید و ذخیره کنید.
در ماژول اچ تی ام دستی جمله ادامه مطلب رو های لایت کنید و لینکی که کپی کردید رو بهش بدید.
بعد از اتمام کارتون با منو مخفی ان را در یک موقعیت ماژولی که در قالب وجود ندارد منتشر کنید تا فعال باشه ولی در سایت دیده نشود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط pari2 ، Zhyar ، mahan
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان