زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۲:۱۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک
۲۳-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ صبح
ارسال: #1
درخواست کمک
سلام
من دامنه سایتم رو عوض کردم حالا شرکت ارائه دهنده هاست یه بکاپ از سایت گرفت و بعد از راه اندازی
مجدد هاست و دامنه بکاپ سایت رو برگردوند ولی حالا مشکل اینجاست که نمیتونم وارد محیط ادمین سایت شوم و این پیغام رو میده
Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL
اینم لینکش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چطور میتونم وارد ادمین سایت بشم واین مشکل ور برطرف کنم بدون اینکه چیزی از اطلاعاتم پاک بشه؟
با تشکر
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۱۰ صبح
ارسال: #2
RE: درخواست کمک
اولا بک اپ سایتتون رو حفظ کنید و از دست ندهید.
این مشکل هم بخاطر عدم اتصال به دیتابیس است و سایت درست بازگردونده نشده و با هاستینگی که قرار بوده اینکار رو براتون اجام بده تماس بگیرید.
اگر خودتون منتقل کردید فایل کانفیگوریشن رو باز کنید و اطلاعات دیتابیس رو چک کنید ببینید درست وارد شده.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۲۳-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ عصر
ارسال: #3
آقای گنجی سلام و ممنون از لطفتون دارم روش کار میکنم ببینم درست میشه؟
آقای گنجی دیدم آنلاین هستید گفتم ازتون سوالی کنم.
میشه بگید این سایت با چی درست شده؟
ایا برنامه نویسی شده یا نه سیستم مدیریت محتواست
چون میخوام مدیریتش رو بگیرم؟

با تشکر فراوان
امضاء crystali
امام صادق(ع)

مَن أحَبَّ أَن یَعلَمَ أقبَلت صَلاتُه أَم لَم تَقَبَّل فَلیُنظُر هَل مَنَعتَه صَلاتُه عَنِ الفَحشاءِ و المُنکَر فَبِقدرِ ما منَعتَه قُبِلَت مِنه

هرکس دوست دارد بداند نمازش قبول شده یا نه، ببیند که آیا نمازش او را از گناه و زشتی باز داشته یا نه؟ پس به هر قدر که نمازش او را از گناه باز داشته به همان اندازه نمازش قبول شده است.

بحار الانوار، ج82 ص 198

۲۳-۹-۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ عصر
ارسال: #4
سوال جدید رو همیشه در تاپیک جدید بپرسید و برای مشکلات از عناوین مناسب استفاده کنید.
این سایت با php کار شده و برای مدیریت اگر برنامه نویسی نخواد مطمئنا مشکلی نخواهید داشت.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان