زمان کنونی: ۱۷-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای چند زبانه ای
۲۱-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ عصر
ارسال: #1
راهنمایی برای چند زبانه ای
با سلام
دوستان من از جوملای 2.5 استفاده می کنم.سایتمو دارم دو زبانه می کنم .مشکلی که دارم اینه که وقتی فایل های css سایت فارسیمو تغییر میدم انگلیسی هم تغییر می کنه.باید چیکار کنم؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۱-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۰۴ عصر
ارسال: #2
RE: راهنمایی برای چند زبانه ای
بهترین کار اینه که دوتا جوملا تو هاستت نصب کنی!
اونجوری دردسرش کمتره!
منم داشتم مشکلاتت رو!
امضاء gogerd
انسانهای بزرگ برای حل یک مشکل یا راهی خواهند یافت یا راهی خواهند ساخت

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan
۲۱-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ عصر
ارسال: #3
نه دوست عزیز من میخوام از این روش استفاده کنم.کسی هست کمک کنه؟منتظرم
۲۲-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ صبح
ارسال: #4
شما باید دارای یک قالب دوزبانه باشید که هم راست به چپ و هم چپ به راست رو ساپورت کنه و بعد از اون میتونید از جوم فیش برای ساختن سایت چند زبانه استفاده کنید.
اگر قالب شما فقط برای زبان های راست به چپ بهینه شده باید قالبتون رو تغییر بدید و یا ویرایش و دوزبانه کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط mahan
۲۲-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ عصر
ارسال: #5
از کجا باید مطمئن بشم که قالبم چند زبانگی رو ساپورت می کنه یا نه؟الان که دو زبانش کردم همه چیز درسته.مثلا فارسی می کنم راست به چپ میشه یا انگلیسی می کنم چپ به راست میشه و همچنین رنگ قالب رو برای هر زبانم متغییر گرفتم اونم اعمال میشه.فقط از نظر css هاوقتی تغییری میدم با هم یکی هست و هر دو تغییر می کنه.مثلا در فارسی می خوام برای فونت هایک فونت فارسی انخاب کنم و در انگلیسی از یک فونت انگلیسی.یا padding ها ,margin ها
۲۲-۹-۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ عصر
ارسال: #6
دوست گرامی در مورد تغییر قالب و نحوه قرارگیری ماژول ها در حالت انگلیسی و فارسی موارد زیر رو انجام بدهید:

1- اولا اینکه باید دو بخش و مجموعه مجزا ایجاد کنی یکی برای فارسی و دیگری برای انگلیسی
2- دوما اینکه شما باید فایل template خودتون رو یه کپی بگیری و اسم اون رو تغییر بدی مثلا به template-rtl
3- در فایل index مشخص کنی که اگر از حالت فارسی استفاده شد از قالب دوم استفاده کنه (در مورد این مطلب می تونی توی بخش آموزش ها یه جستجو بکنی)
4- موقعی که از ماژولها استفاده می کنی مشخص کنی که این ماژول توی کدوم زبان فعال بشه و موقعیتش کجاست (در مورد ماژول های فارسی مثلا ماژول ورود سمت راست هستش و توی انگلیسی سمت چپ)
5- راستی یادم رفت باید توی بخش مدیریت زبان هم فارسی و هم انگلیسی رو نصب داشته باشی

موفق و موید باشیدRose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
 سپاس شده توسط Reza Ganji
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان