زمان کنونی: ۱۳-۲-۱۴۰۳, ۰۴:۲۵ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در کامپوننت jcommnets
۱۹-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ عصر
ارسال: #1
مشکل در کامپوننت jcommnets
سلام
من می خوام توی قسمت نظرات ، هر کسی که رای مثبت و منفی به یک نظر میده بعد از اینکه رای مثبت و منفی داد ، بتونه نتیجه تعداد مثبت ها و تعداد منفی ها رو ببینه ولی نتونه دوباره مثبت و منفی بزنه ( مهم اینه که فقط ببینه ) .
مثلاً سایت تابناک اینطوره ، تعداد مثبت و منفی های یک نظر رو داره نشون میده وقتی منم یک مثبت و منفی می ذارم می تونم دوباره تعداد مثبت و منفی ها رو ببینم ولی نمی تونم دوباره به اون نظر مثبت یا منفی بدم
الآن من تا جایی که تعداد مثبت ها و منفی ها رو نشون بده نوشتم ولی به محض اینکه یک مثبت یا منفی میدم دیگه نمی تونم نتیجه رو ببینم

خیلی وقته با این مورد مشکل دارم ممنون میشم کسی راهنماییم کنه

با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۰-۹-۱۳۹۱, ۰۷:۱۹ عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در کامپوننت jcommnets
خود jcomment اینجوری هست ؟
امضاء پیام عمرانی
طراحی و برنامه نویسی انواع سایت و وب اپلیکیشن
ساعات تماس : 9 الی 17
021-44432343
021-44447089
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۲۰-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ عصر
ارسال: #3
RE: مشکل در کامپوننت jcommnets
(۲۰-۹-۱۳۹۱ ۰۷:۱۹ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خود jcomment اینجوری هست ؟

با سلام
بله توی jcomment امکان رای دهی به نظرها وجود داره ولی اگر یک کاربر رای دیگه دیگه اون کاربر نمی تونه دکمه های کثبت و منفی رو ببینه و تعداد مثبت و منفی ها رو ببینه.
من با تغییر توی قالب jcommnet تونستم تعداد مثبت ها و منفی ها رو نشون بدم ولی اینکه بعد از رای دهی باز هم امکان مشاهده اش برای فرد باشه رو نشد اعمال کنم
برای درک بهتر مشکلم می تونید روی لینک زیر رفته و به یکی از نظرها رای مثبت یا منفی بدید تا منظورم رو متوجه بشید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون میشم راهنماییم کنید
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان