زمان کنونی: ۸-۲-۱۴۰۳, ۱۱:۵۹ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لینک های روسی
۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ عصر
ارسال: #1
لینک های روسی
سلام.
من از قالبی برای سایتی استفاده کردم که بعد ایجاد یک صفحه جدید متوجه شدم که قالب نال شدست و اسکرول پایین صفحه میافته و 2 لینک روسی داره.تو انجمن ها هم سرچ کردم ، تمام مواردی که گفته شده بود رو انجام دادم و تمام فایل های php قالب رو saerch کردم ولی اثری از این لینک ها نیست .حتی base64 ها search کردم چیزی نبود .لطفا اگه کسی میتونه دسترسی سایت رو بدم یه نگاهی بکنید ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ عصر
ارسال: #2
RE: لینک های روسی
نگاه کردنی نیست دوست عزیز

معمولا بصورت کد شده هستند

میتونید در پیام خصوصی سفارش بدید براتون با دریافت هزینه حذف کنم

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ صبح
ارسال: #3
من تو سایتی که دارم درستش میکنم 6 تا لینک روسی داره میخوام حذفش کنم /تو مقاله ای خودنم که باید کدbase64 رو تو این ادرس پیدا کنید و پاکش کنید که متاسفانه این کار رو کردم و base64 رو پیدا کردم و وقتی حذفش کردم سایت بالا نیومد .
تو این آدرس : پوشه article توی قالب به پوشه html بعد پوشه com_content

ولی وقتی حذفش کردم سایت بالا نیومد باید چیکار کنم این لینک های کد شده رو حذفش کنیم /اساتید عزیز ممنون میشم آموزشی ارائه دهند تا بنده و دیگران هم یاد بگیریم
با تشکر
۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ عصر
ارسال: #4
دوست عزیز اگر قرار بود با حذف کدها مشکل حل بشه که دیگه کد نمیکردند!!!

بحث هم ربطی به جوملا نداره که بشه آموزشی قرار داده بشه

میتونید از طریق پیام خصوصی درخواست بدید براتون حذف بشه

یا علی
امضاء سعید حمزه زاده
طراحی انواع وب سایت شرکتی، شخصی، پورتال خبری، فروشگاهی، انجمن های گفتگو، طراحی انواع صفحات اینترو، طراحی و پیاده سازی انواع نرم افزارهای مدیریت، حسابداری و حسابرسی بر پایه RFID و بارکد
طراحی و بهینه سازی وبسایت با قیمت استثنایی!
گروه نرم افزاری رادین : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط fidoman
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان