زمان کنونی: ۱۰-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۴۸ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تداخل ماژول - ماژول اسلایدشو سایت
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ عصر
ارسال: #1
تداخل ماژول - ماژول اسلایدشو سایت
سلام. من یه ماژول اسلاید شو دارم به اسم sildenews . یه بار تو سایت ازش استفاده کردم کار کرد.حالا میخوام دوباره ازش یه جای دیگه صفحه استفاده کنم . ماژول کار میکه ولی تصویری نشون نمیده .تنظیماتشم چک کردم دروسته . شناسه ماژولم با هم فرق داره . یکی از دوستان گفت دوباره با یه اسم دیگه نصب کن .ولی فایلش رو ندارم و هرچی میگردم نیست.ممنون میشم راهنمایی کنین .
mod_slidenews( )

راستی کسی میدونه اسلاید شو بالای این ساید اسمش چیه ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۱۲ عصر
ارسال: #2
RE: تداخل ماژول - ماژول اسلایدشو سایت
کسی نیست راهنمایی کنه ؟؟SadSadSad
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ عصر
ارسال: #3
اگر این ماژول در تنظیمات غیرفعال کردن لود جی کوئری رو داره ! در تنظیمات هردو لود جی کوئری رو غیرفعال کنید و از پلاگین های لود و بهینه سازی جی کوئری استفاده کنید.در انجمن واژه زیر را جستجو کنید :

jquery++

البته پلاگین های دیگری هم موجود است.در مورد اینکه با نام دیگری نصب کنید هم فرقی نمیکنه و باز هم تضاد ایجاد میشه.

اون ماژول هم فکر میکنم slideshow pro sp2 باشه محصول سایت shap5 یا جوم شیپر ولی سرچ کنید پیدا میکنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۴۴ عصر
ارسال: #4
(۱۷-۹-۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ عصر)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر این ماژول در تنظیمات غیرفعال کردن لود جی کوئری رو داره ! در تنظیمات هردو لود جی کوئری رو غیرفعال کنید و از پلاگین های لود و بهینه سازی جی کوئری استفاده کنید.در انجمن واژه زیر را جستجو کنید :

jquery++

البته پلاگین های دیگری هم موجود است.در مورد اینکه با نام دیگری نصب کنید هم فرقی نمیکنه و باز هم تضاد ایجاد میشه.

اون ماژول هم فکر میکنم slideshow pro sp2 باشه محصول سایت shap5 یا جوم شیپر ولی سرچ کنید پیدا میکنید.

----------------

من jq++ هم نصب کردم ولی حل نشده.تو تنظیمات خود ماژول هم تنظیمی واسه جی کوئری نداره.
عکس تنظیماتشم گذاشتم.

لینک slideshow pro sp2 رو ندارید ؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

۱۸-۹-۱۳۹۱, ۱۲:۴۸ صبح
ارسال: #5
اگر در تنظیمات این امکان نباشه نمیشه کاریش کرد و باید در فایل افزونه تغییرات ایجاد کرد که اون هم باید کمی با php آشنا باشید.اسلایدرهایی هستند که این گزینه رو دارند و بد نیست ببینید کدوم از اونها دارند و به کار شما میان و استفاده کنید.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان