زمان کنونی: ۹-۲-۱۴۰۳, ۱۲:۱۰ عصر درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب ماژول estiman.visitor-pabpa
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ صبح
ارسال: #1
نصب ماژول estiman.visitor-pabpa
سلام به همه اساتید
من ماژول estiman.visitor-pabpa رو نصب کردم بعد پاکش کردم دوباره که نصبش میکنم می نویسه ماژول نصب شد اما توی لیست ماژولها نیستش کجا رفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Eyes
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۰۶ صبح
ارسال: #2
RE: نصب ماژول estiman.visitor-pabpa
سلام
اول از همه در فولدر modules اگه بقایایی ازش مونده پاک کنید، مهم تر از اون در دیتابیستون کامل پاک نشده احتمالا، پس در phpMyAdmin به جدول مربوط به ماژول ها برید، به راحتی می تونید پیداش کنید و حذفش کنید.
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۷-۹-۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ عصر
ارسال: #3
از پوشه language و modules پاک کردم اما phpMyAdmin نتونستم حذفش کنم.
بعد از پاک کردن فایل از دو پوشه که گفتم نصب مجدد می شه اما تو لیست ماژول نیستش
روش حذف از phpMyAdmin رو بهم بگین لطقاDevil
۱۸-۹-۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ صبح
ارسال: #4
به phpMyAdmin برید و دیتابیس این جوملاتون رو پیدا کنید و روش کلیک کنید و سپس جدول اکستیشن ها رو پیدا کنید و برای ویرایش باز کنید و در لیست جداول اکستیشن دنبال جدول این افزونه بگردید که معمولا هم نام افزونه است و سپس حذفش کنید.
قبل از هرکاری بک آپ فراموش نشود.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۲۰ عصر
ارسال: #5
پوشه مورد نظر رو حذف کردم اما توی پنل مدیریتم هیچی آیتمی نیست چکار کنم؟؟؟؟
کمک کمک
۱۸-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ عصر
ارسال: #6
دوست گرامی یه کار دیگه می تونی انجام بدی البته اگر نسخه پشتیبان قبلی داشته باشی...

اون هم این که جداول دیتابیس رو پاک کنی و جداول قبلی رو برگردونی بعد خود ماژول رو به صورت دستی توی فایلهای جوملا خودت کپی کنی.

اگر هم نسخه پشتیبان نداری اگر می خواهی دوباره اون ماژول رو داشته باشی:
اول پوشه های مربوط به ماژول رو به صورت توی مسیرهای خودشون بر روی هاستت کپی کن.
دوم به مسیری که آقای گنجی گفتند برو و دیتابیسی که برای این ماژول هستش رو پاک کن و مجدداً با استفاده از دیتابیسی که توی ماژول هستش رو توی اون Import کن...

البته قبلش حتما از اطلاعات و دیتابیس سیستم یه نسخه پشتیبان بگیر

موفق و موید باشیدRose
امضاء mking
وب سایت 365 - بزودی
 سپاس شده توسط Reza Ganji
۱۸-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۱۳ عصر
ارسال: #7
من اصلاً الان پنل مدیریتم هیچی توش نیست یه صفحه سفید شده تنها کاری که کردم پوشه های مربوط به این ماژول رو از دیتا بیس حذف کردم.
متاسفانه بک آپ هم ندارم
نمیدونم چرا پنل مدیریتم هیچی توش نیستEyes
اولین صفحه برای ورود به پنل این خطا اومد
500 - یک خطا رخ داده است

Table 'chaychii_joomla.esdcv_viewlevels' doesn't exist SQL=SELECT a.id, a.title, a.note, a.position, a.module, a.language,a.checked_out, a.checked_out_time, a.published+2*(e.enabled-1) as published, a.access, a.ordering, a.publish_up, a.publish_down,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,MIN(mm.menuid) AS pages,e.name AS name FROM `esdcv_modules` AS a LEFT JOIN `esdcv_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN esdcv_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN esdcv_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN esdcv_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = a.id LEFT JOIN esdcv_extensions AS e ON e.element = a.module WHERE (a.published IN (0, 1)) AND a.client_id = 0 AND e.client_id =0 GROUP BY a.id, a.title, a.note, a.position, a.module, a.language,a.checked_out,a.checked_out_time, a.published, a.access, a.ordering,l.title, uc.name, ag.title, e.name,l.lang_code, uc.id, ag.id, mm.moduleid, e.element, a.publish_up, a.publish_down,e.enabled Table 'chaychii_joomla.esdcv_viewlevels' doesn't exist SQL=SELECT a.id, a.title, a.note, a.position, a.module, a.language,a.checked_out, a.checked_out_time, a.published+2*(e.enabled-1) as published, a.access, a.ordering, a.publish_up, a.publish_down,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,MIN(mm.menuid) AS pages,e.name AS name FROM `esdcv_modules` AS a LEFT JOIN `esdcv_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN esdcv_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN esdcv_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN esdcv_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = a.id LEFT JOIN esdcv_extensions AS e ON e.element = a.module WHERE (a.published IN (0, 1)) AND a.client_id = 0 AND e.client_id =0 GROUP BY a.id, a.title, a.note, a.position, a.module, a.language,a.checked_out,a.checked_out_time, a.published, a.access, a.ordering,l.title, uc.name, ag.title, e.name,l.lang_code, uc.id, ag.id, mm.moduleid, e.element, a.publish_up, a.publish_down,e.enabled ORDER BY `position` asc,a.ordering ASC LIMIT 0, 20 Table 'chaychii_joomla.esdcv_viewlevels' doesn't exist SQL=SELECT a.id, a.title, a.note, a.position, a.module, a.language,a.checked_out, a.checked_out_time, a.published+2*(e.enabled-1) as published, a.access, a.ordering, a.publish_up, a.publish_down,l.title AS language_title,uc.name AS editor,ag.title AS access_level,MIN(mm.menuid) AS pages,e.name AS name FROM `esdcv_modules` AS a LEFT JOIN `esdcv_languages` AS l ON l.lang_code = a.language LEFT JOIN esdcv_users AS uc ON uc.id=a.checked_out LEFT JOIN esdcv_viewlevels AS ag ON ag.id = a.access LEFT JOIN esdcv_modules_menu AS mm ON mm.moduleid = a.id LEFT JOIN esdcv_extensions AS e ON e.element = a.module WHERE (a.published IN (0, 1)) AND a.client_id = 0 AND e.client_id =0 GROUP BY a.id, a.title, a.note, a.position, a.module, a.language,a.checked_out,a.checked_out_time, a.published, a.access, a.ordering,l.title, uc.name, ag.title, e.name,l.lang_code, uc.id, ag.id, mm.moduleid, e.element, a.publish_up, a.publish_down,e.enabled ORDER BY `position` asc,a.ordering ASC

برگشت به کنترل پنل
بعد من ورود به پنل رو زدم که دیدم هیچی توش نیستEyesPardon
الان توی پنل مدیریت فقط گزینه دیدن سایت و خروج هست دیگه هیچی توش نیست.
کمک کمک کمکBravo
۱۹-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ صبح
ارسال: #8
شما اگر بک آپ دارید برگردونید چون ظاهرا به مشکل اساسی خورده سایتتون.
قبل از استفاده هر افزونه ای حتما در لوکال تست کنید و حتما از سایتتون در فواصل معین بک آپ تهیه کنید.
البته مشکل ممکن است رفع شدنی باشه ولی خوب باید زمان گذاشت و بررسی کرد.
الان این اخطار میگه برخی جداول موجود نیست و نامشون هم ذکر کرده.
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۹-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۱۱ عصر
ارسال: #9
متاسفانه بک آپ ندارم
بعد هم من مطمئنم که فقط پوشه مربوط به به همون ماژول رو حذف کردم
وای الان چکارکنم؟
۱۹-۹-۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ عصر
ارسال: #10
سلام مجدد خدمت آقای گنجی عزیز
من تصمیم گرفتم کلا قالبمو عوض کنم
با توجه به مطالب سایتم شما چه قالبی پیشنهاد میکنید؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
chaychi.ir
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان