زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکرول افقی
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۵۱ صبح
ارسال: #1
اسکرول افقی
سلام دوستان
من در سایتم 2 تا مشکل دارم
اول اینکه در صفحه اصلی اسلایدر مطالبم در اکسپلورر با سرعت بالا اسلایدی عوض میشه اما در موزیلا اصلا حرکت نداره
مشکل دوم در صفحه ای هست که لینکشو میذارم ، اسکرول افقی ایجاد میشه ورد سمت چپ چپ یه نوشته میاد که لینک میشه به یه سایت جوملایی خارجی
ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امضاء hc1supcenter
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۱:۳۳ عصر
ارسال: #2
RE: اسکرول افقی
در مورد اسلایدر خیلی عجیبه حتی توی کرومم خرابه، فکر می کنم ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کردید که رایگانه، پاکش کنید و نسخه آخر رو از سایت سازنده دانلود کنید و نتیجه رو بگید.

برای رفع مشکل اسکرول هم در قالبتون در فولدر css فایل layouts.css رو باز کنید و این خط رو:
#vt-br h1 {
    left: -5000px;
    position: absolute;
    top: 0;
}

با این جایگزین کنید:
#vt-br h1 {
    left: 5000px;
    position: absolute;
    top: 0;
}
 سپاس شده توسط hc1supcenter ، Reza Ganji
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ عصر
ارسال: #3
RE: اسکرول افقی
هر دو مشکل با راهنمایی شما حل شد
اگر بخوام متن این ماژول رو تغییر بدم از نظر فونت ، رنگ و سایز کجا باید تغییرات بدم ؟ توی ماژول نداره چنین تنظیماتی رو...
امضاء hc1supcenter
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان