زمان کنونی: ۱۸-۲-۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ صبح درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر فعال شدن منو بازشو مدیریت جوملا
۱۱-۹-۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ صبح
ارسال: #1
غیر فعال شدن منو بازشو مدیریت جوملا
درود
بعد یه کم دستکاری کردن مدیریت
قسمت منوهای بازشونده ی پربازدیدترین مطالب و جدیدترین مطالب و... غیر فعال شده
چطور میتونم دوباره فعالش کنم؟؟؟؟ یا اصلا چطور میشه که این قسمتهای سمت چپی وجود نداشته باشن؟
Blush

امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ بازگشت به بالا
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #2
RE: غیر فعال شدن منو بازشو مدیریت جوملا
این ها ماژول های مورد استفاده در مدیریت هستند و در لیست ماژول ها میتونید پیداشون کنید.
اگر خرابشون کردید بعد از گرفتن بک آپ یکبار جوملا رو روی این جوملا اکسترکت کنید و بدون اینکه نصب کنید پوشه اینستالیش رو حذف کنید.البته تغییراتی که در قالب و فایل های پیش فرض موجود در بسته جوملا دادید حذف میشوند و باید این نکته رو هم قبل از اینکار مد نظر داشته باشید.
اگر میخواهید غیر فعال کنید هم از امکان فیلتر کردن در دیریت ماژول ها استفاده کنید بطوری که فقط ماژول های مدیریت رو نمایش بده
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۳:۵۹ صبح
ارسال: #3
جناب گنجی اگه فقط قسمت ادمین رو دوباره آپلود کنم مشکلی پیش خواهد آمد؟
اون رو بردارم ویه جدید آپلود کنم
امضاء Zhyar
در فروشگاه اینترنتی من این خدمات داده می شود: ارسال رایگان به سراسر کشور + قیمت هایی کاملا منصفانه و رقابتی + گارانتی 18 ماهه + 5 سال خدمات پس از فروش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Ok
۱۲-۹-۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۹-۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ صبح، توسط Reza Ganji.)
ارسال: #4
ببینید فقط تغییراتی که در فایل های زبان و قالب دادید و یا احیانا در ماژول ها از دست خواهد رفت.کل جوملا رو هم اکسترکت کنید مشکلی پیش نمیاد باز بینید چه تغییراتی دادید اگر زیاد هست سعی کنید رفعش کنید و اگر زیاد نیست و میتونید سریع دوباره انجام بدید خوب مشکلی نیست.
بک آپ فراموش نشود و قبل از هرکاری بک اپ بگیرید که البته اگر میگرفتید این مشکل پیش نمیومد Laugh
امضاء Reza Ganji
انجمن پارس جوم
 سپاس شده توسط Zhyar
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان